W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie bez wozów, ponieważ bardzo ułatwiają funkcjonowanie

Dziś żyjemy w czasach, kiedy wszyscy się gdzieś śpieszą, a czas jest na wagę złota. Z tego powodu duża część ludzi posiada auto, żeby prędko i bez kłopotów móc się przemieszczać.
Przedstawmy sobie, że nasze maleństwo ma ogromną gorączkę, a my musimy iść na przystanek i jechać komunikacją miejską do szPITala, lub wybieramy się z maluchami nad Bałtyk i wszystkie walizki jesteśmy zmuszeni dźwigać na dworzec PKP – istna męka.

ocena

Autor: Doc Searls
Źródło: http://www.flickr.com
dokumenty

Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Samochodem zawsze jest wygodniej oraz prędko. W szczególności jeśli mamy potomstwo i na przykład po szkole chcemy je szybko zawieźć na dodatkowe zajęcia z gry na fortepianie czy karate. Wówczas auto wydaje się być potrzebne, by móc być mobilnym. Nie każdy może sobie pozwolić jednak na to, aby nabyć samochód za gotówkę. Szczególnie jeżeli mamy małe dzieci, to wydatki na życie drastycznie wzrastają. Jednak nie należy się martwić, ponieważ jeżeli pracujemy na etacie, to bez problemu w niejednym banku [jak odzyskać pieniądze z polisolokaty] otrzymamy kredyt na samochód. Będzie on zapewne nisko oprocentowany, co pozwoli nam bezproblemowo spłacać dług przez określony okres czasu. Wiele banków stosuje różnego rodzaju promocje – przykładowo upusty dla młodych małżeństw lub wielodzietnych rodzin. Trzeba tylko poszukać fajnych ofert w sieci albo popytać znajomych.

Możliwe, że duża grupa z nich brała taki kredyt i będą w stanie nas uspokoić, że nie jest to w ogóle zbyt obciążające dla naszego budżetu, jeśli kredyt na samochód mądrze rozłożymy na małe raty. Wówczas będzie niemal nieodczuwalny dla naszej rodziny i będziemy w stanie żyć jak do tej pory.