Masa ludzi w Polsce marzy o tym, by otworzyć własna działalność i w końcu stać się swoim własnym szefem

Jeśli popatrzeć na wyniki badań rynku, to niestety brutalnie pokazują one, że większość nowych firm bankrutuje w ciągu pierwszych 12 miesięcy funkcjonowania.

Porcelanowy kubek termiczny

Autor: Sagaform
Źródło: Sagaform
ulotki

Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to bardzo irytujące, ale możemy starać się temu zaradzić.
działalność w niemczech

Autor: Léo Mabmacien
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to zazwyczaj bywa w życiu, jeżeli pragniemy odtrąbić sukces, powinniśmy zakasać rękawy i naprawdę nieźle się natrudzić. Jednak cel wydaje się być tego wart – możemy mieć swoją działalność oraz cieszyć się dużą niezależnością. ludzie, którzy mają strasznych kierowników, z pewnością są świadomi tego, w czym rzecz. Jednak co zrobić, jeśli pragniemy, żeby nasza firma funkcjonowała nie tylko w ojczyźnie, ale również w całej Unii Europejskiej? Mamy możliwość wtedy rozpocząć swoją działalność w Niemczech. Nie musimy się tam przenieść, żeby legalnie mieć tam spółkę. A dzięki niemieckiemu adresowi korespondencyjnemu będziemy dla sporego grona klientów bardziej kompetentni. Tak to po prostu jest, że Niemcy większości ludzi na naszej planecie kojarzą się z rzetelnością.masz wątpliwości? (raczynski-kancelaria.pl/)Dlatego należy przemyśleć taką szansę. Dodatkowym walorem jest to, że będziemy mogli mieć u naszych zachodnich sąsiadów fizyczny adres działalności, a wynajęta w tym celu firma będzie nam do kraju przesyłać naszą korespondencję na skrzynkę e-mailową po wcześniejszym zeskanowaniu wszelkich dokumentów.

Możemy mieć także przekierowanie rozmów tak, aby wszystkim naszym klientom wyświetlał się numer kierunkowy +49 (więc Niemcy). Po pewnym czasie zauważymy, że posiadanie niemieckiego adresu dla naszej działalności przynosi nam masę plusów w postaci nowych kontaktów biznesowych.