Masa ludzi w Polsce marzy o tym, by otworzyć własna działalność i w końcu stać się swoim własnym szefem

Jeśli popatrzeć na wyniki badań rynku, to niestety brutalnie pokazują one, że większość nowych firm bankrutuje w ciągu pierwszych 12 miesięcy funkcjonowania.

Porcelanowy kubek termiczny

Autor: Sagaform
Źródło: Sagaform
ulotki

Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to bardzo irytujące, ale możemy starać się temu zaradzić.
działalność w niemczech

Autor: Léo Mabmacien
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to zazwyczaj bywa w życiu, jeżeli pragniemy odtrąbić sukces, powinniśmy zakasać rękawy i naprawdę nieźle się natrudzić. Jednak cel wydaje się być tego wart – możemy mieć swoją działalność oraz cieszyć się dużą niezależnością. ludzie, którzy mają strasznych kierowników, z pewnością są świadomi tego, w czym rzecz. Jednak co zrobić, jeśli pragniemy, żeby nasza firma funkcjonowała nie tylko w ojczyźnie, ale również w całej Unii Europejskiej? Mamy możliwość wtedy rozpocząć swoją działalność w Niemczech. Nie musimy się tam przenieść, żeby legalnie mieć tam spółkę. A dzięki niemieckiemu adresowi korespondencyjnemu będziemy dla sporego grona klientów bardziej kompetentni. Tak to po prostu jest, że Niemcy większości ludzi na naszej planecie kojarzą się z rzetelnością.

Czy masz wątpliwości? Nie wstydź się! My zapewne uszanujemy nawet najmniejszą możliwość prowadzenia debaty. Więc oczekujemy na opinie od Ciebie.

Dlatego należy przemyśleć taką szansę. Dodatkowym walorem jest to, że będziemy mogli mieć u naszych zachodnich sąsiadów fizyczny adres działalności, a wynajęta w tym celu firma będzie nam do kraju przesyłać naszą korespondencję na skrzynkę e-mailową po wcześniejszym zeskanowaniu wszelkich dokumentów.

Możemy mieć także przekierowanie rozmów tak, aby wszystkim naszym klientom wyświetlał się numer kierunkowy +49 (więc Niemcy). Po pewnym czasie zauważymy, że posiadanie niemieckiego adresu dla naszej działalności przynosi nam masę plusów w postaci nowych kontaktów biznesowych.