Znaczny procent młodych ludzi w Polsce śni o tym, żeby zacząć prowadzić swój biznes i wypracować same sukcesy

Duży odsetek ludzi energicznych oraz obrotnych marzy, aby samemu sobie być szefem i kierować swoim biznesem. Pragną wykazać się pomysłowością.

franczyza

Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com
polska

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, jeżeli popatrzeć na statystyki, to powinna zrzednąć nam mina, gdyż ponad 70% firm znika z rynku w czasie pierwszego roku swojego działania. I powodem nie wydaje się być niekompetencja właściciela lub niewystarczający poziom usług. Zazwyczaj powód jest dosyć banalny – niewystarczająca ilość środków na reklamę czy zbyt silna konkurencja.

Jeśli szukasz tego typu informacji, co te opisane w naszym wpisie, to w artykule (http://www.bscav.eu/oferta/konferencje-online/) opublikowanym tu z pewnością je znajdziesz.

Klienci przyzwyczajają się do pewnych marek i niechętnie zamieniają je na inne, ponieważ nie mają ochoty się sparzyć. Może być to powód, który zniechęci młodych oraz zdolnych.

Zaintrygowany? To dla nas rewelacyjna wiadomość. Więc idź tutaj i oglądaj do woli nowe specjalistyczne posty.

Jednak, nie powinno być tak, że musimy zrezygnować ze swoich marzeń. Warto po prostu znaleźć złoty środek. Istnieje przecież franczyza, która da nam możliwość bycia samodzielnym, ale z drugiej strony zapewni to, co wydaje się być najbardziej pożądane – cenioną markę. Dzięki temu nie będziemy zmuszeni tracić oszczędności na reklamę (rzadko kto ma duże sumy na starcie), a nasz biznes sam będzie kręcił się, gdyż praca pod znanym logo daje duże możliwości. Ludzi nie będziemy musieli już nakłaniać do poznania czegoś innego, co zapewni nam pewność sukcesu.

Oczywiście franczyza wiąże się też z tym, że każdego miesiąca musimy opłacać pewnego rodzaju abonament za korzystanie z cudzego logo, ale jak to zazwyczaj w świecie biznesu bywa – nikt nie dostanie nic za darmo. Jednak plusy przewyższają wszelkie niewielkie mankamenty związane z opłatą.