Czy opłaca się wybrać lokum w tym roku?

Każde młode małżeństwo myśli o swoim mieszkaniu. Bez znaczenia małe bądź duże byle tylko swoje. We własnymlokum nie jesteśmy zależni od innych, robimy to na co mamy ochotę.Gdy posiadamy odpowiednią gotówkę względnie mamy zdolność kredytową możemy zdecydować się na inwestycje mieszkaniowe i kupić mieszkanie na rynku pierwotnym lub wtórnym. Na rynku pierwotnym firmy deweloperskie lub spółdzielnie mieszkaniowe oferują nam nowe nieruchomości. Mogą one być nadal w trakcie budowy względnie ukończone. Znaczące jest, że mieszkania oferowane przez rynek pierwotny(Rzeszów)wystawione są do sprzedaży pierwszy raz.

W ostatnich latach koszty mieszkań nieznacznie obniżyły się, wobec tego opłacalnie było nabyć mieszkanie. Aktualnie ceny mieszkań nieznacznie wzrosły, ale według znawców rok 2015 to właściwy okres na inwestycje mieszkaniowe. W perspektywie ceny nieruchomości pójdą nieco w górę, toteż jeśli mamy w planach nabycie mieszkania to decydujmy się, nie ma co liczyć na spadek wartości. Na rynku prosperuje kilka tysięcy deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych budujących i sprzedających nowe mieszkania. W Polsce zaczyna być dostrzegalne wyrównywanie się wartości mieszkań oferowanych przez rynek pierwotny (Rzeszów) z cenami na rynku wtórnym. Wypływa to z tego, że do sprzedaży wchodzą mieszkania, które jeszcze niedawnoznajdowały się na rynku pierwotnym.

Poza tym rynek wtórny to w zasadzie mieszkania w śródmieściu dużych miast, gdzie ceny są znacząco wyższe niż na krańcach.

Czy masz wątpliwości w odniesieniu do opisywanej problematyki? Jeśli tak, to kliknij tutaj i poznaj informacje na przedstawiane zagadnienie – na pewno będą one bardzo ciekawe.

Chcąc kupić mieszkanie na rynku pierwotnym trzeba się spodziewać, że nie będzie to centrum, ale czy to jest minus? Mieszkania na rynku pierwotnym w Rzeszowie to z pewnością interesująca inwestycja, biorąc po uwagę rozwój ekonomiczny jaki nastąpił w tym regionie w przeciągu ostatnich lat. Powstało niemało nowych stanowisk pracy. Młodzi ludzie po zakończeniu nauki mogą liczyć na etat. Turystycznie, to również ciekawe miejsce, w którym niemało się dzieje i jest gdzie udać się wieczorową porą.

Jeśli ktoś ma w planach zakup mieszkania w 2015r., a nadal się zastanawia to winien dokładnie rozpatrzyć wskazówki znawców z tej dziedziny i nie zwlekać z podjęciem decyzji. Nawet jeżeli mamy, gdzie mieszkać, a pragniemy zainwestować pieniądze to można zaplanować zakup mieszkania pod wynajem. W dużych miastach, gdzie jest dużo studentów i mnóstwo ludzi przyjeżdża w poszukiwaniu pracy można liczyć na dochody z wynajmu mieszkania.