Spotkania w innym kraj

W dzisiejszych czasach niewiele rzeczy może dziwić. Nie za każdym razem nadążamy za młodzieżą, a nastolatkowie stale posiadają jakieś niezbyt lub bardzo ciekawe idee. Na pewno w wieku nastoletnim większość osób przechodzi przez swoje pierwsze miłości.

randka

Autor: MaloMalverde
Źródło: http://www.flickr.com
Dzieje się tak w każdym miejscu czy to w Polsce, Anglii czy Hiszpanii. W Anglii istnieją portale randkowe, na których nastolatkowie umawiają się na spotkania, a później już w realnym świecie spotykają się. Takie randki nastolatków to dobry pomysł na zapoznanie się z nowymi osobami, ale za każdym razem należy uważać, bo nigdy nie można mieć pewności, kto jest z drugiej strony monitora.

Na szczęście większość nastolatków spotyka się na randkach z osobami, które znają, a to daje możliwość im zawrzeć bardziej głębokie relacje. Oczywiście jedna randka wiosny – w tym przypadku – wielkiej miłości, nie czyni, ale to zawsze dobra sprawa dla nastolatków.

W ten sposób nastolatkowie uczą się tego w jaki sposób rozmawiać z drugim człowiekiem. Wspólne spacerowanie, pójście do kina czy na kolację prowadzi do tego, że nastolatkowie czują się rzeczywiście świetnie i nareszcie odrywają się od wirtualnego świata.

Spotkania młodych ludzi

Kto zaczyna umawiać się na randki? Można powiedzieć, że osoby niemalże z różną datą urodzenia. Na szczęście w UK wciąż ogrom młodych osób chodzi na randki, nie twierdzą, że to passe. Tak, więc randki nastolatków są bardzo popularne. Warto nie zapominać o tym, że nastolatkowie, dla których bardzo istotne jest to, co dzieje się w Internecie chcą też zwyczajnych spotkań oko w oko. A dzięki randkom mogą poznać sympatię, z którą mogą dzielić jakieś hobby.

Miłość w wielkim mieście

Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście wielu młodzieży, co chwila spotyka się, z jakąś inną osobą i chodzenie na randki jest sposobem na poznanie kolejnych nowych osób, co może prowadzić do jakiegoś rozgoryczenia części nastolatków. Niektórym się zdaje, że po jednej randce będą następne spotkania, a nie za każdym razem tak jest. Ale warto namawiać nasze nastoletnie dzieci do tego, by spotykały się ze swoimi rówieśnikami.

A gdy nastolatkowie szykują się na randkę, to zamiast mówić, żeby się tak nie stroili, lepiej ich wspierać miłym słowem i radą. Bo zasady panujące na randkach nie zmieniły się. Dobrze, by chłopiec przyniósł kwiaty dla dziewczyny, a ta cudnie się uśmiechała i pamiętała, że najważniejsze jest po prostu wspólne bycie razem. Wiadomo, że bywa, że randka to wypad do kina z colą i popcornem, ale to też jakaś odmiana od siedzenia przed komputerem przez dzieciaki.