Wizytówki muszą być zrozumiałe

Druk cyfrowy jest już standardem

Drukujemy przeróżnego typu ulotki, broszury, książki oraz gazety, a w wielu z nich pojawiają się fotografie, zatem pragniemy, aby wszystko było wyraźne i proste do obejrzenia. Dlatego właśnie teraz wykorzystywany jest druk cyfrowy, który ciągle gwarantuje nam wysoką jakość wydruku i to, że każdy drobiazg będzie bardzo dobrze zaznaczony. Co więcej powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że taki druk odbywa się bardzo prędko, zatem w niedługim czasie możemy wydrukować sporo potrzebnych broszurek oraz sprawić, że inni ochoczo będą je przeglądali. Tego rodzaju rozwiązania sprawiają, że drukarnie mają szansę podarować nam własne usługi w dużo przystępniejszych cenach.

Wizytówki powinny okazać się zrozumiałe

wizytówka

Autor: Geoffrey Franklin
Źródło: http://www.flickr.com

Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że ktoś kto szuka kontaktu z nami, nie ma chęci na poszukiwanie niezbędnych kontaktów, a dużo bardziej będzie usatysfakcjonowany wtenczas, kiedy taki numer telefonu, czy adres e-mail, natychmiast będą mu się rzucały w oczy. Dlatego właśnie warto zadbać o to, aby nasze wizytówki były jasne, aby pojawiały się na nich jedynie te najważniejsze informacje, tak żeby klient natychmiast mógł odnaleźć to czego poszukuje. Dodatkowo warto wykorzystać jak największy kontrast między tłem, a napisami, bo wtenczas powiększymy jeszcze jej przejrzystość i sprawimy, że nasza wizytówka będzie ochoczo brana do ręki. Pewnie że mamy szansę na niej umieścić zdjęcie (kliknij i sprawdź) tego, czym się zajmujemy, ale musi być dość niewielkie oraz nie może zajmować całej powierzchni.

W drukarni nam dobrze doradzą

Kiedy nie mamy pewności, czy plan wizytówek jakie chcielibyśmy posiadać, będzie naprawdę odpowiedni, to warto wiedzieć, że w drukarni chętnie będą nam służyli własną radą – strona internetowa. Opowiedzą nam, na co trzeba się zdecydować, co lepiej usunąć, tak aby nasza wizytówka przedstawiała się profesjonalnie, miała wszelkie najważniejsze informacje, ale jednocześnie aby nie okazała się nimi przytłoczona.

Powiązane artykuły: