Mistrzowskie usługi zegarmistrza!

Fachowy zegarmistrz oferuje swój serwis – kompleksowe naprawy zegarków szwajcarskich, japońskich i innych. Zegarmistrz posiada bogatą ofertę oryginalnych elementów do zegarków szwajcarskich – od pasków, bransoletek, kończąc na najmniejszych elementach mechanizmu. Zegarmistrze są bezustannie szkoleni w szwajcarskich firmach zegarkowych, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie wysoki nacisk na dokładność, staranność wykonywanych usług oraz satysfakcję klienta. Zegarmistrz prócz generalnych napraw, przeglądów, renowacji zegarków wykonuje również niewielkie naprawy oraz regulacje zegarków ( najczęściej na poczekaniu ) takie jak: wymiana baterii, wymiana szkiełek, docinanie pasków nietypowych czy zapięć w bransoletach, wymiana uszczelek, kontrola wodoszczelności i poboru energii w zegarkach kwarcowych, regeneracja bransolet złotych, szlifowanie szkieł w zegarkach swatch itp.

zegar

Autor: J R
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarmistrz proponuje naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów koperty i bransoletki oraz ich polerowanie lub zgodnie z wyglądem pierwotnym zegarka. Możliwe jest też czyszczenie zewnętrznych elementów zegarka w ultradźwiękach. Zegarmistrz proponuje również wymianę baterii, która obejmuje kontrolę parametrów mechanizmu jak i wodoszczelności. Na wykonywane naprawy i zamienne części udzielana jest roczna gwarancja. W momencie wystąpienia w czasie gwarancji usterki – zostanie ona darmowo usunięta. Zegarmistrz odnawia zabytkowych stare koperty zegarków, dzięki czemu odzyskuje połysk i wygląda młodziej . Zegarmistrz odnawia cyferblat – z tarczy usuwa starą farbę, a następnie maluje ją ręcznie według oryginału lub życzenia klienta. Zegarmistrz oferuje także grawerowanie napisów na zegarku. Cena grawerki to 4 zł od litery – nie licząc spacji.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Czas trwania naprawy to jeden tydzień, należy pamiętać też że termin naprawy uzależniony jest od dostępności części i może zostać wydłużony. Cena generalnego przeglądu czy naprawy jest ustalana indywidualnie z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków jak i cen części do nich.

Podobny interesujący materiał jest umieszczony tu, więc sprawdź na stronie (https://www.artimbo.pl/) i sprawdź, co znajdziesz tutaj. To także powinno być w Twoim guście.

Na wykonywane naprawy i wymienne części udzielana jest roczna gwarancja. W momencie wystąpienia w czasie gwarancji usterki, zostanie ona bezpłatnie usunięta. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe w wyniku standardowego zużycia, zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancji nie podlega także zegarek poddany jakichkolwiek ingerencji osób nieupoważnionych do serwisowania zegarków.