Reklama na dużym ekranie

Reklama na telebimie to nieograniczone możliwości kreacji, całkowita kolorystyka, wysokie kontrasty, a przede wszystkim ruch obrazu umożliwia użycie nadzwyczaj twórczego przekazu reklamowego. Telebim pozwala na wykorzystanie dowolnej animacji, demonstracji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego. Reklama na telebimie nie tylko prędko i efektywnie dochodzi do ewentualnych nabywców, ale również wartości jej wyprodukowania i prezentacji są dużo niższe.

reklama-podświetlona

Autor: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com

Telebim Wałbrzych Wieniawskiego to najwyższej kategorii narzędzie służących do przekazu informacji o wyrobie, czy też usłudze dla obszernego grona adresatów – telebim Wałbrzych Wieniawskiego . Dzięki wdrożeniu specjalistycznych diod LED jest to jedyna technologia, jaka pozwala na emisję obrazu znacznej jakości przy zachowaniu imponującej widzialności w dowolnych warunkach atmosferycznych. Wyłącznie owa technologia pozwala zwyciężyć oświetlenie słoneczne, co czyni film doskonale dostrzegalny w świetle dziennym. Film jest dużo lepiej utrwalany aniżeli prosty obraz bilboardowy.sprawdź sam (kliknij i sprawdź)

Dzięki użyciu specjalistycznych diod LED jest to jedyna technika, jaka zezwala na emisję obrazu najwyższej jakości przy zachowaniu imponującej widzialności w opcjonalnych warunkach atmosferycznych. Wyłącznie ta technika zezwala zwalczyć oświetlenie słoneczne, co czyni obraz bardzo dobrze dostrzegalny w świetle dziennym. Modułowa konstrukcja ekranu pozwala na jego rozbudowę, albo przebudowę rozmiaru, jak też prostą zmianę lokalizacji, oraz serwisowanie.

Telebim Wałbrzych to wysokiej kategorii narzędzie służących do przesyłu danych o artykule, bądź usłudze dla szerokiego zespołu konsumentów.Użytkowane są zarówno przez jednostki handlowe, usługowe, jak i pozostałe, działające w różnych sektorach przemysłu, a także apteki i kościoły. Ergonomiczność, łatwość obsługi i wytrzymałość na warunki atmosferyczne przyciągają spojrzenie, a przy tym są świetnie wyraziste. Reklama (oklejanie samochodów ceny) zademonstrowana w takiej formie nie tylko szybko i efektywnie dociera do ewentualnych konsumentów, ale również koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o dużo mniejsze aniżeli przeciętne wartości pozostałych reklam – sprawdź.