Każdego dnia wzbogacani jesteśmy nowinkami. Jaka metoda Tobie pasuje? Jakie preferujesz informacje? Jak lubisz je dostawać?

Codziennie poznajemy nowe informacje na temat świata, łapiemy się na tym, że nowa porcja wiedzy umie otworzyć nam oczy na wiele zjawisk i inspiracji. Właściwie to nigdy nie mamy dosyć, jeśli coś nas zauroczy, zachwyci chcemy dostawać jeszcze więcej tego czegoś.

Fragment gazety

Autor: Tony Cairns
Źródło: http://www.flickr.com
Każda porcja dla nas użytecznych informacji w różnych częściach życia, wzbogaca nas i umożliwia odkrywanie nowych rzeczy. Ciekawostki ze świata, informacje, czy wiedza są jak podróże, umożliwiające poznawanie i odkrywanie świata, a także powrót do znanych miejsc, które już widzieliśmy, ale znów chcemy powrócić.

Każdy ma swój sposób na własne informacyjne wzbogacenie. Jeden będzie potrzebował najbardziej wzniosłych doznań związanych z estetyką, wizualnych i muzycznych, wszystko

Poranna prasa

Autor: Julie anne Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

poniżej tego poziomu będzie warte tyle, ile zeszłoroczny śnieg. Inny będzie bardziej spokojny, ale jego wymagania także nie będą wcale niskie. Wreszcie jest duża grupa ludzi, którzy właśnie w nosie mają takie coś, wystarczy im dobry artykuł, fajna książka, niekoniecznie o rzeczach wielkich, istotnych, po prostu chcą się czuć dobrze z lektura, lubią czytać, to co sprawia im przyjemność.

Jeszcze innym wystarczą zwykłe gazetki promocyjne jak te z promocyjni, stąpają twardo po ziemi i zależy im na jak najniższych cenach. Nie bujają w obłokach, lecz myślą o tym, jak zaoszczędzić kilka dodatkowych groszy. Mawia się, że tak najczęściej działają osoby starsze, które, mają dużo czasu. To oczywiście nieprawda, gdyż w każdym wieku znajdziemy ludzi, którzy będą wertowali takie gazetki promocyjne w poszukiwaniu ciekawych ofert. Zresztą, jakby to odebrać na bardziej wszechstronnym pojmowaniu to przecież nie wyklucza jedno drugiego. Przecież osoba, dla której bardzo ważne są doznania duchowe czy artystyczne, może także z pełną pasją przeglądać gazetki promocyjne.

A czemu nie? Są jakby dwa światy, jeden to świat przyjemności, drugi to świat realny, a każdy z nas (bogaty czy biedny) lepiej się czuje, gdy może nieco zaoszczędzić. I nieważne, jakiej słucha na co dzień muzyki, w kwestii niewielkich przyjemności, takich, jak ciekawe konsumenckie oferty Bardzo jesteśmy podobni do siebie.