Masz plan na biznes, ale nie masz pojęcia, jak zdobyć finanse na start?

Po polskiej ziemi chodzi mnóstwo osób, w umysłach których rodzą się doskonałe pomysły na biznes. Bywa jednak, że nie potrafią się przebić, bądź najzwyczajniej w świecie – nie mają finansów na start. Czy dobry pomysł może liczyć na pomoc?

ludzie biznesu

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Absolutnie. Ciekawym wyjściem stał się fundusz kapitału zalążkowego.

Czy inne tego typu wiadomości odnoszące się do poruszanej tutaj kwestii byłyby dla Ciebie pomocne? Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – to wiarygodne omówienie (https://www.workservice.pl/praca/hr/krakow/).

Na czym polega? Człowiek z planem na rozwój branży technologicznej czy medycznej zgłasza się do Funduszu. Ten stwierdza, czy naprawdę jest potencjał. Jeśli tak, w zamian za nie więcej niż 50% udziałów, pomaga stworzyć przedsiębiorstwo, zaplanować biznesplan, da lokum na siedzibę i sprzęt. Przedsiębiorstwo powoli będzie wzrastać, gdyż kwoty z dofinansowania wesprą jej towar czy usługę. Fundusz kapitału zalążkowego to zatem doskonałe rozwiązanie dla rodzących się przedsiębiorstw. Co ważne takie środki finansowe znajdują się na terenie wszystkich polskich województw (łódzkim, mazowieckim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, zachodniopomorskim…).

Czy doradca NewConnect potrafi pomóc w zadebiutowaniu na rynku akcji?

Tak, tak. Czym właściwie stał się rynek akcji NC? To rynek dla średnich, dobrze rozwijających się firm, które do następnego wzrostu potrzebują nadprogramowych kwot pieniężnych. Pozyskane od inwestorów mają za zadanie przysłużyć się wyższemu wzrostowi.

biznesmeni po pracy

Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek jest również atrakcyjny dla inwestorów, gdyż mają prosty dostęp do właścicieli przedsiębiorstw, których nowa idea na biznes jest tak bardzo interesujący, że w w latach kolejnych może przyprowadzić miliony. Alternatywny rynek akcji to doskonałe miejsce na debiut przedsiębiorstw z branży nanotechnologicznej czy IT. Należy jednak mieć świadomość, że przygotować do startu na NewConnect może jedynie autoryzowany doradca jak na . tego typu zależność jest absolutnie obowiązkowa. Nie każdy doradca (zobacz pośrednictwo finansowe wrocław) NewConnect jest w stanie pochwalić się spektakularnymi debiutami, jednak najlepsi na rodzimym rynku potrafią wprowadzić nawet do kilku spółek. Listę certyfikowanych doradców można znaleźć na stronie www NC. Którego konkretnie wybrać, decyduje spółka, gdyż to właśnie ona płaci za jego obsługę.