Prowadzisz swoją działalność gospodarczą? Czy wiesz, że musisz przeprowadzić dla praktycznie każdego pracownika kurs BHP?

Czy wiedziałeś, że przeprowadzanie szkolenia BHP praktycznie dla każdego pracownika jest wymagane abyś w ogóle mógł dopuszczać go do pracy? Okazuje się, że wiele spośród najmniejszych przedsiębiorców nie ma o tym zielonego pojęcia.

Nowe laptopy z linii Satellite Pro

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Zobacz, co grozi Ci za zaniechanie dopełnienia tego obowiązku, a równocześnie jak niewielkim kosztem zaplanować takie szkolenie dla swoich pracowników.
Po co te szkolenia?
Ogłoszenia

Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli dopuścisz do pracy pracownika, który nie ma ważnego szkolenia BHP, między innymi musisz liczyć się z obowiązkiem opłacenia kary. W większych miastach odpowiednie organy przeprowadzają tego typu kontrole niemalże przez cały czas, zatem praktycznie nie da się uniknąć odpowiedzialności za to zaniechanie – nic więc nadzwyczajnego, iż przykładowo kursy BHP Warszawa które przeprowadza cieszą się tak wielkim powodzeniem. Także komfortową sytuacją nie będzie oczywiście sytuacja, gdy dojdzie do jakiegoś wypadku na terenie Twojego zakładu pracy, a wtedy okaże się, że któryś z pracowników nie miał ważnego szkolenia BHP – -> zobacz przykłady.
Gdzie zatem zaplanować szkolenie?
Wiesz już, że z pewnością nie warto lekceważyć konieczności przeszkolenia pracowników. Jeżeli masz zaprzyjaźnioną jakąś dużą firmę, która zatrudni własnego eksperta od BHP, wtedy możesz wysłać swoich pracowników na kurs (korepetycje chemia szczecin) właśnie tam – oczywiście nie będzie Cię to dużo kosztowało – sprawdź te kursy BHP w Warszawie.

Jeśli jednak nie masz takiej opcji, wówczas powinny zainteresować Cię szkolenia BHP online – zazwyczaj nie są zbyt kosztowne, a równocześnie można je zrobić niemal od ręki. Na dodatek są honorowane przez wszelkiego rodzaju urzędy, zatem zdecydowanie jest to opłacalne rozwiązanie.