Telebim na ulicy Spisaka w Warszawie, a telebim wewnątrz Stargardzie Szczecińskim – czyli, co powinniśmy wiedzieć na temat telebimach w tych konkretnych rejonach

Czym charakteryzuje się telebim położony na ulicy Spisaka w Warszawie, a także jakie są jego specyfikacje? A co zrobić z telebimami wewnątrz Stargardzie – czy czymś się wyróżniają? Co połącza oba przypadki? To wszystko a także jeszcze więcej znajdziesz wewnątrz naszego nowego felietonu!

Nasz tekścik rozpoczniemy od telebim Warszawa Spisaka – jest to droga, a dokładniej skrzyżowanie które łączy je z Aleją Jerozolimską, która porusza się w stronkę Pruszkowa, na której ruch samochodowy liczymy w tysiącach, a dokładniej w okolicy czterdziestu tysiaków samochodzików na dobę – czyli jak łatwo zauważyć, istnieje w tamtym miejscu wielkie natężenie ruchu – kliknij tutaj. Godziny emisji wspomnianego telebimy bywają w granicach 6 rano a 10 (22:00) wieczorem. Co do głównych specyfikacji, to posiada 640 na 384 pikseli rozdzielczości i 16 metrów kwadratowych rozmiaru. Obok niego znajduje się sklep Biedronka, oraz stacja benzynowa, czy też restauracja, nie wspominając o punktach handlowo-usługowych, dlatego z całą pewnością go zauważysz!
telebim warszawa spisaka

Autor: George Carter
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o telebim starogard szczecińska, to złącza je ze napomkniętym wyżej telebimem w środku Warszawie niewiarygodnie istotna cecha, która to połącza wszystkie typy telebimów, a jest to nie wątpiąc w to ich wyświetlacz typu LED – przeczytać tutaj.

W mieście Stargard Szczeciński, istnieje sporo przedsiębiorstw, które posiadają w swoim asortymencie telebimy, które są po rozsiewane po całym miasteczku, nie tylko na skrzyżowaniach.

Zainteresowały Cię informacje poradnik pracodawcy przedstawione w tym artykule? Niezwykle przyjemnie więc będzie nam podzielić się z Tobą nowymi notkami. Oczekujemy na ocenę!

Posiadają przeróżne rozmiary i lokalizacje, dlatego z pewnością wynajdziesz jakiegoś i to bez żadnego problemu, nawet o tej rzeczy nie myśląc!