Jakie świadczenia proponuje popularna od kilkudziesięciu lat polska spółka Kofax?

Nie tylko studenci wielokrotnie potrzebują dostępu do takiego narzędzia jak XERO. Mogłyby zostać one wykorzystywane wszędzie tam, gdzie jest jakiś laptop.

kofax polska

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
W urzędzie czy też na uczelni.
W Polsce istnieje firma, jaka już w 1991 roku zauważyła potencjał takiego narzędzia i od takiego czasu zajmują się sprzedażą, dzierżawą oraz serwisowaniem kserokopiarek. Warto jednak dodać, że możliwości takiej firmy o wiele przewyższają wymienione działania.

Przekonaj się, że ta wskazówka ze strony nie umknie Twojej uwadze, gdyż opisuje dokładnie taką tematykę, jak artykuł, który dokładnie w teraz czytasz.

Można by dodać, że mogą być to urządzenia stuprocentowo profesjonalne oraz w wypadku tych nowych, mogą kosztować nawet powyżej 60.000 tysięcy złotych. Z tego też powodu firma Kofax Polska proponuje dzierżawę kserokopiarek, dzięki czemu Klient płaci tylko za używania kserokopiarki, bez konieczności realnego jej zakupu. Przed przekazaniem urządzenia podpisywana jest zawsze umowa, w jakiej wspomniana firma zobowiązuje się do zachowywania urządzenia w pełnej sprawności.

Jeżeli nastąpi taka konieczność, zarówno umowę, jak i samą kserokopiarkę można by wymienić na inny model. Najczęściej bywają one bardziej wydajne i korzystniej wyposażone. Jeśli wykorzystywane przez nie surowce eksploatacyjne odróżniają się od tych wyprodukowanych do obecnego sprzętu, spółka Kofax Polska dostarcza również te surowce (przy czym z wyjątkiem papieru) oraz zapewnia ciągłą obsługę serwisową.

Jeśli nadal masz zastrzeżenia odnośnie rozpoczęcia współpracy z tą firmą, to być może zachęci Cię fakt, że firma Kofax współdziała z tego typu podmiotami czy też instytucjami jak FIAT czy Wrocławskie Mieszkania (obsługa wspólnot mieszkaniowych) Spółka z o.o..