Jesteś typem osoby, którą wszystko bardzo szybko nudzi, a zwłaszcza praca w jednym miejscu przez dłuższy czas

Na domiar wszystkiego nikt nie ma możliwości Ci zarzucić, że nie pracujesz i nie zarabiasz. Przedsiębiorcza i zaradna to Ty na pewno jesteś. Ciągle przecież jesteś w jakimś miejscu zatrudniona, lecz też bardzo szybko się zniechęcasz i odpuszczasz, aby poszukać w większym stopniu atrakcyjnej.

konferencje

Autor: wam kat
Źródło: http://www.flickr.com
Taki niespokojny duch z Ciebie. Niejednokrotnie jesteś pełna podziwu dla osób, które w jednym miejscu pracy zostają do samej emerytury – dla Ciebie to niewyobrażalne, bo Ty cały czas poszukujesz czegoś bardziej atrakcyjnego. Znajomi dziwią się Tobie, ale może w środku nieco Ci zazdroszczą – nie każdego stać na taką odwagę. Nie ma chyba pracy, jakiej byś nie wykonywała. Byłaś już kucharką, przedstawicielem handlowym, ekspedientką, byłaś zatrudniona jako pracownik (rekomenduję ofertę na szkolenie: zarządzanie strategiczne szkolenie franklincovey) produkcji. W obecnym czasie jesteś zatrudniona jako barmanka. Jak na razie ogromnie zachwalasz sobie tę pracę. Godziny pracy pasują Ci jak najbardziej, napiwki też cieszą. Owszem, już złapałaś się na tym, iż myślisz, by poszukać czegoś innego, ale jak na razie zrezygnowałaś z tej opcji. Nie oglądaj się jednak na opinię innych, i jeżeli targają Tobą jakieś wątpliwości to zmień ją, jeśli jednak jako barmanka czujesz się dobrze – przeczekaj ten moment. Może zwyczajnie wyłącznie Twoja impulsywna natura gdzieś w środku przypomina Ci, że za długo tu już pracujesz.
należności

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt nie ma prawa Cię oceniać, przecież to Twoje życie.

Jesteś jeszcze bardzo młodą osobą i masz prawo szukać najlepszej drogi dla siebie. Płynność finansową posiadasz cały czas, więc jak widać, dobrze sobie radzisz. Tak trzymaj.