W Polsce istnieje ustawodawstwo, które mówi o tym, że każdy pracownik jest zobligowany cyklicznie przechodzić kursy BHP

Duża część ludzi czynnych zawodowo ma za sobą już wiele szkoleń BHP. Jednak, nie każda firma musi mieć w tym celu szkoleniowca na stałe.
Są takie gałęzie przemysłu, w których kursy BHP to czysta formalność.

Internet

Autor: Andrew Hart
Źródło: http://www.flickr.com

Z reguły dotyczy to etatów biurowych, gdzie wszyscy siedzą przed komputerem. W sumie, w tych warunkach trudno o jakiś wypadek. Jednakże, istnieją takie zawody, gdzie szkolenia BHP są bardzo ważne i poszerzone. Najczęściej chodzi o profesjonalistów w zakresie budowy oraz pracy na wysokościach, ale również o hutników i strażaków. Takich zawodów jest zapewne o wiele więcej. By przeszkolić swych podwładnych, nie trzeba zatrudniać szkoleniowca. Mamy możliwość podpisać umowę z zewnętrzną firmą.

Ekscytujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, ponieważ w witrynie (www.trenerzy.pl/), którą tutaj znajdziesz, też jest coś ciekawego.

Jeśli jesteśmy z województwa mazowieckiego i ciekawi nas obsługa BHP Warszawa posiada masę firm, które chętnie podejmą się współpracy z nami. Behapowcy będą profesjonalni i przekażą naszym pracownikom wszelkie istotne informacje. Ponadto, obsługa BHP nie polega wyłącznie na przygotowywaniu kursów dla pracowników, ale też na kontrolowaniu urządzeń w miejscach pracy oraz dróg ewakuacyjnych. Ponadto, usługi mogą obejmować również sporządzanie dokumentacji stopnia ryzyka na różnych stanowiskach oraz dokumentacji powypadkowej. To wszystko będzie wchodziło w skład pakietu, na który się zdecydujemy.

Dzięki zawarciu umowy ze spółką zewnętrzną duża część obowiązków nie będzie już naszym kłopotem. Warto więc przekalkulować taką możliwość.