W Polsce istnieje ustawodawstwo, które mówi o tym, że każdy pracownik jest zobligowany cyklicznie przechodzić kursy BHP

Duża część ludzi czynnych zawodowo ma za sobą już wiele szkoleń BHP. Jednak, nie każda firma musi mieć w tym celu szkoleniowca na stałe.
Są takie gałęzie przemysłu, w których kursy BHP to czysta formalność.

Internet

Autor: Andrew Hart
Źródło: http://www.flickr.com
Z reguły dotyczy to etatów biurowych, gdzie wszyscy siedzą przed komputerem. W sumie, w tych warunkach trudno o jakiś wypadek. Jednakże, istnieją takie zawody, gdzie szkolenia BHP są bardzo ważne i poszerzone. Najczęściej chodzi o profesjonalistów w zakresie budowy oraz pracy na wysokościach, ale również o hutników i strażaków. Takich zawodów jest zapewne o wiele więcej. By przeszkolić swych podwładnych, nie trzeba zatrudniać szkoleniowca. Mamy możliwość podpisać umowę z zewnętrzną firmą. Jeśli jesteśmy z województwa mazowieckiego i ciekawi nas obsługa BHP Warszawa posiada masę firm, które chętnie podejmą się współpracy z nami. Behapowcy będą profesjonalni i przekażą naszym pracownikom wszelkie istotne informacje. Ponadto, obsługa BHP nie polega wyłącznie na przygotowywaniu kursów dla pracowników, ale też na kontrolowaniu urządzeń w miejscach pracy oraz dróg ewakuacyjnych. Ponadto, usługi mogą obejmować również sporządzanie dokumentacji stopnia ryzyka na różnych stanowiskach oraz dokumentacji powypadkowej.

Jeżeli omawiany na tej stronie wpis okazał się dla Ciebie ciekawy, kliknij tu, gdyż z pewnością warto zobaczyć tu również inny tego typu tekst!

To wszystko będzie wchodziło w skład pakietu, na który się zdecydujemy.

Dzięki zawarciu umowy ze spółką zewnętrzną duża część obowiązków nie będzie już naszym kłopotem. Warto więc przekalkulować taką możliwość.