W jaki sposób można by stosunkowo szybko nabyć sobie np. limuzynę?

Kupno pojazdu nie stanowi aktualnie większego kłopotu. Niestety jego stan techniczny to absolutnie inna kwestia. Dlatego też znacznie korzystniejszym rozwiązaniem byłby zakup nowego albo chociażby przykładowo dwuletniego samochodu.

Te jednak warte są już o wiele więcej niż kilka albo paręnaście tys. zł. Wielokrotnie zatem zdarza nam się korzystać z pomocy kredytu bankowego. Dla przykładu godny zainteresowania jest kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas, który odznacza się tym, że oferuje raty o identycznej wysokości przez cały okres kredytowania, jakiego długość jest uwarunkowana od wyników przeprowadzonej przez bank oceny zdolności finansowej klienta (maksymalnie dziesięć lat). Taki kredyt jest udzielany tak na pojazdy nowe, jak i używane. Cena kredytu mogłaby wynieść nawet 500 000 złotych.strona www jak wypełnić pit 36 krok po kroku jak wypełnić pit 36 krok po krokuInny istotny dla odbiorcy i samego banku czynnik to oprocentowanie kredytu. Równa się ono 4,49% (RRSO 11,00%). Należałoby dodać, że ten kredyt nie musi być przeznaczony tylko na samochody, ale na pojazdy w dużym takiego wyrazy znaczeniu. Kredytowane mogłyby być zatem również samochody dostawcze, motocykle czy łodzie.
berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl
Tak szeroka oferta przedmiotów, jakie mogą zostać zakupione przy wykorzystaniu tego typu kredytu wymaga znacznej dostępności miejsc jego sprzedaży. Tego typu kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas jest więc proponowany we wszystkich oddziałach banku, w wielu komisach i w salonach samochodowych.

Kredyt ten jest oferowany osobom, które posiadają pełną zdolność do tak zwanych czynności prawnych oraz osiągają stały dochód z tytułu umowy o pracę, renty czy działalności gospodarczej. Należałoby dodać, że o wspomniany kredyt można by rozpocząć się starać także przez internet.