Telebim w Radomiu – a więć, co warto wiedzieć o reklamie na ulicy Maratońskiej

Czy przejeżdżając przez Radom, zwróciłeś uwagę na telebim, w trakcie wjeżdżania na uliczkę Maratońską? Czy zwrócił Twoja uwagę oraz teraz rozmyślasz nad tym, jaki to ma „przebieg” danych – a więc jak sporo person go ogląda i jak silnie potrafi zwrócić czyjąś spojrzenie? Zastanawiasz się, jak Twoja reklama wyglądałaby w tym konkretnym lokalizacji? Jeśli tak to idealnie trafiłeś, bo posiadamy dziś zamiar po opowiadać wszyściuteńko co wiemy na temat owego telebimu!

firma - wyobrażenie

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com

Telebim w mieście Radom, a dokładniej – telebim Radom Maratońska, to równe piętnaście metrów kwadratowych nawierzchni, na której odnajdziemy bardzo różne reklamy usług, oferowanych na terenie Radomia.

Wszystkie opisywane tu dane po przejściu na stronę www (https://mpgold.pl/skup/) są niezwykle ciekawe, zatem nie zwlekaj dłużej, tylko znajdź większą ilość wiadomości, które Cię ciekawią.

Ów telebim, znajduje się dokładnie obok przy skrzyżowaniu dróżki krajowej nr dwanaście obok ulicy Maratońskiej oraz ulicy Limanowskiego, a także w sąsiedztwie skrzyżowania uliczki 1905-go roku oraz Wierzbickiej. Jeżeli chodzi o rozdzielczość telebimu, to wynosi 512 na 288 a jego proporcje ekranu wynoszą 16:9. Godzinki emitowania tego konkretnego telebimu bywają zawarte pomiędzy godziną szóstą rano a 23 wieczorem, a ogląda ów telebim średnio w okolicy 30 tysięcy przejeżdżających „widzów” dziennie. dobrze tutaj wspomnieć, iż wspomniany telebim znajduje się przy głównym dojeździe od centrum z osiedla Borki, a także osiedla Południe.

Niezbyt daleko telebimu znajdziemy dwa przystanki od komunikacji miejskiej, kościółek, oraz cmentarz – nie można także zapomnieć o wspomnieniu faktu, iż jest to tak nazywana „trasa tranzytowa” która ma kierunek: Łódź-Rzeszów, Lublin.

Struktura naszej strony zaciekawiła Cię? A opracowane przez nas wiadomości? Jeżeli tak, to namawiamy do następnego postu. Tam znajduje się niezwykle ciekawostka (http://www.psmtechnik.pl/attyki,11,pl).

Aby dowiedzieć się, jaki konkretnie jest koszt wynajmu telebimu trzeba skontaktować się z jego operatorem!