W obecnych czasach już praktycznie nikt nie trzyma wypracowanych pieniędzy w przysłowiowej skarpetce. Młodzi ludzie chcą zarabiać na pieniądzach, które posiadają na swoim koncie bankowym, przez co szukają ciekawych lokat, które pomnażają ich kapitał. W tym momencie na rynku promuje się sporo agencji finansowych i banków, jakie zwabiają możliwych nabywców interesującą ofertą.


Z tego powodu każdy z nas ma możliwość porównania wielu najkorzystniejszych ofert i wybrania tej, jaka pasuje nam najbardziej. Dzisiaj najciekawszą propozycję przygotował do nowych klientów bank Idea Bank, jaki jest na rynku już od 25 lat. Przede wszystkim zajmuje się on obsługą malutkich i średnich firm, pomimo tego ma też unikalną ofertę dla klientów indywidualnych - czytaj o lokacie Happy. W chwili obecnej prawdziwym szlagierem jest lokata Happy Idea Bank z oprocentowaniem 4% w skali roku. Należałoby zdawać sobie sprawę z tego, że jest ona przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów, jacy nie zawierali wcześniej umów z tym bankiem.
sprawdź portal Wybierarka.pl
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com


Dla ludzi chcących pomnożyć budżet w krótkim czasie będzie do idealna alternatywa, albowiem ta lokata może być założona na 3 miesiące. Prócz tego mamy dużą autonomię co do wpłacanych funduszy, bowiem możemy wpłacić na taką lokatę od 1000 zł do 10000 zł. Wobec tego jest to doskonała alternatywa dla osób, jakie dopiero rozpoczynają dorosłe życie i nie rozporządzają dużą ilością pieniędzy. Jedyny negatyw jaki ma lokata Happy Idea Bank to to, że można założyć ją tylko raz. W związku z tym od razu trzeba pomyśleć jak wiele kasy zamierzamy wpłacić i jak wiele planujemy zarobić na odsetkach.


Jeśli rozważasz inne umowy to musisz zdać sobie sprawę z tego, iż aktualnie nie znajdziesz nic korzystniejszego na rynku. Więcej informacji odnośnie lokaty Happy odkryjesz na stronie banku. Nie zapomnij o tym, że tą lokatę możesz założyć bezpośrednio przez sieć, a w razie jakichkolwiek kłopotów możesz skonsultować się z wirtualnym doradcą klienta. Nie zastanawiaj się dłużej, bo za niedługo oferta może się skończyć i będziesz żałował, że nie założyłeś tej korzystnej lokaty.

Dla Admina