Wizytówki muszą okazać się jasne

Fri, 08/14/2015 - 13:09

Co może nam zaproponować druk cyfrowy?

Drukujemy przeróżnego rodzaju ulotki, broszury, książki i gazety, a w wielu z nich odnajdują się fotografie, zatem pragniemy, aby wszystko było wyraźne oraz proste do przejrzenia. Przez to właśnie teraz stosowany będzie druk cyfrowy, który zawsze gwarantuje nam odpowiednią jakość wydruku i to, że każdy szczegół okaże się być naprawdę właściwie zaznaczony. Co więcej powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że taki druk dzieje się bardzo szybko, więc w krótkim okresie mamy szansę wydrukować wiele niezbędnych ulotek oraz spowodować, że wszyscy ochoczo będą je przeglądali. Tego rodzaju rozwiązania sprawiają, że drukarnie mogą dać nam swoje usługi w dużo niższych cenach.
Na wizytówki trzeba zastosować minimalizm

wizytówka
Autor: Geoffrey Franklin
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że ktoś kto poszukuje kontaktu z nami, nie ma chęci na poszukiwanie niezbędnych namiarów, a o wiele bardziej będzie usatysfakcjonowany wtenczas, gdy taki numer telefonu, czy adres e-mail, natychmiast będą mu się rzucały w oczy. Dlatego właśnie warto zatroszczyć się o to, żeby nasze wizytówki były jasne, by znajdowały się na nich jedynie te najistotniejsze informacje, tak aby klient natychmiast mógł znaleźć to czego poszukuje. Na dodatek warto wykorzystać jak największy kontrast pomiędzy tłem, a napisami, bo wówczas powiększymy jeszcze jej przejrzystość i sprawimy, że nasza wizytówka będzie chętnie brana do ręki. Pewnie że możemy na niej umieścić zdjęcie tego, czym się zajmujemy, ale powinno okazać się dość niewielkie oraz nie ma szansy brać calutkiej przestrzeni.

W drukarni zaznaczą co będzie lepszeGdy nie mamy przekonania, czy projekt wizytówek jakie chcemy posiadać, będzie dostatecznie dobry, to należy powiedzieć, że w drukarni chętnie będą nam służyć własną pomocą - strona internetowa. Zaznaczą nam, na co trzeba się zdecydować, co lepiej pominąć, tak żeby nasza wizytówka przedstawiała się profesjonalnie, miała wszelkie najistotniejsze dane, lecz jednocześnie by nie okazała się nimi przytłoczona.

Sprawdź też: http://www.perfektdruk.pl/produkt/teczki-ofertowe

Kategorie artykułu

Dla Admina