Dźwigi przystosowane do transferowania na różne miejsca pracy

Wszelki proces budowlany nastręcza podnoszenia, oraz przestawiania ciężarów w ograniczonym zasięgu. Operacje te możliwe są dzięki zastosowaniu rozmaitego rodzaju narzędzi transportowych. Urządzenia te są uznawane za maszyny mogące stwarzać wyjątkowe zagrożenia ze względu na prawdopodobieństwo upadku z wysokości, albo przygniecenia przenoszonych budulców i osób, toteż większa część z nich podlega specjalnym przeglądom i odbiorom przeprowadzanym przez kontrolerów Urzędu Dozoru Technicznego.

Diagnostyka wibracyjna i drganiowa – czyli, w jaki sposób zadbać o własne urządzenia, aby działały jak najbardziej długo

Co to dokładnie jest diagnostyka? A w szczególności wibracyjna i drganiowa? Czy jest pomiędzy nimi jakakolwiek różnica? W jaki konkretny metodę można serwISOwać urządzenia (konkretnie z działu przemysłu), które to bywają poddawane takiego typu diagnostyce? Na jakich zasadach ogólnie może polegać diagnostyka przemysłowa? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!
Słówko „diagnostyka” niezwykle często kojarzy się nam z diagnozowaniem naszych osób przez jakiegoś lekarza.