Przytrafiają się w życiu takie sytuacje, gdy potrzebujemy większej ilości gotówki. Przyczyną może być świetna okazja kupna auta czy urlop last minute.


Możemy mieć drobne oszczędności, ale gdy takowych nie posiadamy, to należy użyć szybkiej pożyczki.


prezentacja marketingowa
Autor: Gaith Saqer
Źródło: http://www.flickr.com


Internet - krajobraz
Autor: Christoph Scholz
Źródło: http://www.flickr.com


Pożyczka w Vivus jest tym rodzajem zapożyczenia, które możemy wziąć bardzo prędko przy minimalnych procedurach - Możemy pożyczyć maksymalnie 5 tysięcy złotych. Jeśli oddamy je w terminie, to kredyt będzie prawie bez żadnych opłat. Czas spłaty to 30 dni, ale możemy zwrócić dług wcześniej jeśli zdołamy. Udogodnienie jest spore, ponieważ nawet nie musimy wychodzić z mieszkania, aby otrzymać pieniądze na własne konto. Wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie internetowej i wypiszemy wszelkie wymagane pola z naszymi danymi. Pożyczanie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Nie minie 15 minut, a cała kwota będzie już na naszym koncie.
Niektóre banki zapewniają mnóstwo atrakcji oraz zniżek dla tych klientów, którzy założą konto dla firmy jednoosobowej - sporo więcej zobaczysz na www. Prowadzenie takiego konta bywa najczęściej bezpłatne. Na dodatek jako właściciele firmy mamy daną szansę robienia na koncie sporego debetu. Może nam to niezwykle ułatwić prowadzenie biznesu, gdyż da nam to płynność finansową w kilku ciężkich miesiącach.


Dla prawie każdej firmy jest to duże ułatwienie, szczególnie jeśli jest małą firmą i liczy się dla niej każdy grosz.

Kategorie artykułu

Dla Admina