Każdy, kto miał okazję poznać aromaterapię, zdaje sobie sprawę, jak niesamowicie silna jest moc zapachu. Tak właśnie właściwie dobrane perfumy są w stanie zdziałać cuda. Co ważne pobudzają zmysły, polepszają humor, dają energię albo uspokajają. Znawcy aromaterapii już od bardzo dawna stosują zapachy, żeby leczyć organizm jak również duszę.

Perfumeria
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Choć nie znany nam jest na razie sposób działania olejków zapachowych, to najczęściej sięgamy po zawierające je kosmetyki jak i perfumy w dobrych cenach. To bez wątpienia przyjemniejsze lekarstwo na polepszenie humoru aniżeli pójście do terapeuty, a na pewno przyjemniejsze niż przyjmowanie tabletek. Jeśli chodzi o perfumy, to do wyboru mamy naprawdę sporo możliwości. Dawniej uważano, iż kobieta powinna używać tego samego zapachu, dzisiaj jednakże istnieje cała masa możliwości, aby stosować dużo różnych rodzajów perfum. Tym bardziej, iż rozwój internetu w dużej mierze się do tego przyczynił.

Więcej na ten temat - http://pachnidelko.pl/Perfumeria internetowa daje nam duży wybór różnego rodzaju produktów, przez co możliwe jest próbowanie zapachów z całego świata. Sporo kobiet to wykorzystuje używając różnych perfum na różne okazje. Niektóre więc podkreślają charakter, inne będą doskonale wpasowane do konkretnej okazji, kolejne są dobre na randkę. Producenci zapachów dają nam duży wybór, ponad trzydzieści tysięcy składowych o różnym pochodzeniu - zwierzęcym, roślinnym czy syntetycznym. Dopasowane składniki możemy wpleść w trzy sfery zapachowe, tak zwane nuty. Pierwsza mamy nutę głowy, posiada najintensywniejsze i bardzo ulotne zapachy.

Może Cię zainteresować: http://pachnidelko.pl/product-pol-28075-Ajmal-Shadow-For-Him-75ml-Edp-.html
Po paru kolejnych chwilach jest czas nuty serca, charakteryzuje się subtelnymi aromatami. Jednakże najbardziej złożona część całej mieszanki, najbogatsza jest nuta bazowa. Zjawia się pod koniec, jednak utrzymuje się przez sześć-osiem godzin. Znaczy to, że przy wyborze zapachu nie powinno kierować się pierwszym wrażeniem. Przez co możemy dobrać idealne perfumy, nie tylko te, które od razu “uderzają” zapachem, ale też takie, które są subtelniejsze.

Kategorie artykułu

Dla Admina