Jesteś z Gliwic oraz poszukujesz idealnego miejsca na wypromowanie swojego biznesu? A może myślisz o kupnie billboarda wewnątrz Rudzie Śląskiej? Przeczytaj nasz felieton a zostaniesz poinformowany o kilku ciekawych rzeczy!
technologia
Autor: icannphotos
Źródło: http://www.flickr.com


Telebim Gliwice Pszczyńska - to doskonała lokalizacja na Twoją reklamę! Dokładne lokalizacja telebimu to skrzyżowanie na drodze z węzła Sośnica. Jest to jednak także miejsce, gdzie jest ruch W oraz Z ukierunkowania Sośnica/Zabrze. Ogrom tablicy to 21 metrów kwadratowych, a tej rzeczy rozdzielczość to 576 na trzysta trzydzieści sześć pikseli. reklama ta dochodzi do około dwudziestu tysięcy odbiorców w przeciągu dnia. W czasie emisji pomiędzy 6 rano a 22 wieczorem. Dlatego nie czekaj a także zamów własną reklamę już w tej chwili! - .


billboardy ruda śląska
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com


Billboardy ruda śląska to bardzo szeroki zasób usług, gdyż w samym miasteczku istnieje kilka przedsiębiorstw szczególnie ukierunkowanych w wytwarzaniu billboardów (bywa to przydatne, zwłaszcza gdy klient nie ma dokładnego idei, w jaki sposób powinna wyglądać reklama, a bardzo chce osiągnąć dobre wyniki). W samej Rudzie Śląskiej istnieje bardzo wiele lokalizacji na dworze, w których powstała możliwość "nałożenia" tego typu reklamy. Jeśli wybierzemy dobrego sprzedawcę billboradów (albo, jak najczęściej bywa - osoby od której wynajmujemy) to nasza reklama posiada szanse odbić się i dotrzeć do wielu odbiorców, którzy później "odwiedzą" to co zobaczyli na billboardzie - a więc nasz zareklamowany przybytek - .
Nie obawiaj się i zaufaj na specjalistów, którzy dopomogą Tobie sięgnąć po sukces! Nie marnuj czasu! Zamów własną reklamę i ciesz się jej konsekwencjami już teraz!

Kategorie artykułu

Dla Admina