Nie tylko studenci wielokrotnie potrzebują dostępu do takiego narzędzia jak XERO. Mogłyby zostać one wykorzystywane wszędzie tam, gdzie jest jakiś laptop.
kofax polska
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com


W urzędzie czy też na uczelni.


W Polsce istnieje firma, jaka już w 1991 roku zauważyła potencjał takiego narzędzia i od takiego czasu zajmują się sprzedażą, dzierżawą oraz serwisowaniem kserokopiarek. Warto jednak dodać, że możliwości takiej firmy o wiele przewyższają wymienione działania. Można by dodać, że mogą być to urządzenia stuprocentowo profesjonalne oraz w wypadku tych nowych, mogą kosztować nawet powyżej 60.000 tysięcy złotych. Z tego też powodu firma Kofax Polska proponuje dzierżawę kserokopiarek, dzięki czemu Klient płaci tylko za używania kserokopiarki, bez konieczności realnego jej zakupu. Przed przekazaniem urządzenia podpisywana jest zawsze umowa, w jakiej wspomniana firma zobowiązuje się do zachowywania urządzenia w pełnej sprawności.


Jeżeli nastąpi taka konieczność, zarówno umowę, jak i samą kserokopiarkę można by wymienić na inny model. Najczęściej bywają one bardziej wydajne i korzystniej wyposażone. Jeśli wykorzystywane przez nie surowce eksploatacyjne odróżniają się od tych wyprodukowanych do obecnego sprzętu, spółka Kofax Polska dostarcza również te surowce (przy czym z wyjątkiem papieru) oraz zapewnia ciągłą obsługę serwisową.
Jeśli nadal masz zastrzeżenia odnośnie rozpoczęcia współpracy z tą firmą, to być może zachęci Cię fakt, że firma Kofax współdziała z tego typu podmiotami czy też instytucjami jak FIAT czy Wrocławskie Mieszkania Spółka z o.o..

Dla Admina