Rejestracja jednoosobowej lub niewielkiej firmy w Polsce zajmuje maksymalnie kwadrans. Potem, gdy już formalnie istniejemy, możemy starać się znaleźć bank oraz operatora komórkowego, którzy będą nas wspomagać w prowadzeniu swojego biznesu.


Bankomat
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu


deklaracje
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com


waluty
Autor: Nikky
Źródło: http://www.flickr.com


Jako firma jesteśmy zobligowani mieć konto w banku. Z jakiegoś konta musimy wszakże przelewać pieniądze. I nie chodzi tu tylko o środki, które krążą między nami oraz naszymi kontrahentami. Mowa również o przelewach, które jesteśmy zobligowani robić do ZUS-u lub US. Nie możemy przecież wejść tam oraz wpłacić gotówkę. Te lata już dawno odeszły w zapomnienie. Dziś wszystko odbywa się przez internet. Z tego powodu warto znaleźć bank, który daje nam najlepszą ofertę. Przykładowo Alior Bank dla firm stworzył najlepszą ofertę, gdzie nie ponosimy opłat za prowadzenie konta oraz żadne przelewy w Polsce (nawet te do urzędów). Ponadto, możemy wykorzystać każdego miesiąca bezpłatny pakiet pięciu przelewów zagranicznych i tych ekspresowych, jeśliby pojawiła się pilna sprawa. Również karta debetowa jest za free. I możemy korzystać z bankomatów na terenie całej Polski. Należy więc podjąć współpracę z takim bankiem, ponieważ ich propozycja wydaje się być wyjątkowa. Na dodatek, w ich placówkach pracują doprawdy profesjonalni doradcy.
Jeśli zatem zechcemy zaciągnąć kredyt na firmę, to mamy możliwość umówić się z pracownikiem i omówić wszystkie nurtujące nas kwestie. Profesjonalna i miła obsługa leży u podstaw sukcesu tego banku.

Dla Admina