warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
pole - rolnictwo
Autor: HintenRum
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy nadmierne krytykowanie UE jest szalenie popularne. Jednakowoż należy wiedzieć, że chociaż niewątpliwie Unia Europejska ma dużo wad, to jednakże wcale nie jest powiedziane, iż pod wszystkimi względami jest ona beznadziejna.
egzamin
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom angielski taxman myli się niemalże tak często jak nasz urząd skarbowy i zdarza się, iż chętnie zabiera nam nadto dużo podatku.


Co w takiej sytuacji powinniśmy uczynić? Oczywiście napisać podanie o zwrot podatku z Anglii.
bankowość i finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat wstecz założenie własnej spółki wymagało znacznie więcej formalności niż obecnie. Dziś znaczną liczbę spraw można by załatwić przez internet, jednak nie znaczy to, że nie wymaga to znajomości pewnych procedur.
negocjacje
Autor: Wawel Service
Badacze alarmują: Europa starzeje się w niezmiernie szybkim tempie. Za 50 lat ilość emerytów zamieszkujących „stary kontynent” wzrośnie przeszło dwukrotnie.
Transport kolejowy
Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Transport na pewno od wybitnie wielu lat uznawany za dziedzinę gospodarki, która na pewno posiada duży potencjał. Eksperci także w wielu przypadkach potwierdzają te teorie, odważnie mówiąc, iż możliwości Polski w tej branży wielokrotnie przekraczają europejskie średnie. Krótko mówiąc, jest to bezsprzecznie niezmiernie atrakcyjny sektor go gospodarki, dzięki któremu bezsprzecznie znacznie wpłynie to na polepszenie naszej sytuacji na arenie międzynarodowej, która jak wiemy po wielokroć pomimo tego jest niesłychanie niestabilna.

Dla Admina