warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
pole - rolnictwo
Autor: HintenRum
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy nadmierne krytykowanie UE jest szalenie popularne. Jednakowoż należy wiedzieć, że chociaż niewątpliwie Unia Europejska ma dużo wad, to jednakże wcale nie jest powiedziane, iż pod wszystkimi względami jest ona beznadziejna.
egzamin
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom brytyjski taxman myli się nieomal tak często jak nasza skarbówka i zdarza się, że chętnie zabiera nam zanadto dużo podatku.


Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? Oczywiście wystąpić o zwrot podatku z Anglii.
bankowość i finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze np. piętnaście lat temu założenie swojej firmy wymagało o wiele więcej formalności niż aktualnie. Dzisiaj dużą liczbę spraw można by załatwiać przez internet, ale nie znaczy to, że nie wymaga to wiedzy niektórych metod.
negocjacje
Autor: Wawel Service
Badacze alarmują: Europa starzeje się w niezmiernie szybkim tempie. Za 50 lat ilość emerytów zamieszkujących „stary kontynent” wzrośnie przeszło dwukrotnie.
Transport kolejowy
Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Transport niewątpliwie od nadzwyczaj wielu lat uznawany za dziedzinę gospodarki, która niewątpliwie posiada duży potencjał. Eksperci zarówno niejednokrotnie potwierdzają te teorie, odważnie mówiąc, iż możliwości Polski w tej branży raz za razem przekraczają europejskie średnie. Krótko mówiąc, jest to bez wątpienia nadzwyczaj atrakcyjny sektor go gospodarki, dzięki któremu niewątpliwie znacznie wpłynie to na polepszenie naszej sytuacji na arenie międzynarodowej, która jak wiemy wielokrotnie natomiast jest wybitnie niestabilna.

Dla Admina