warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
egzamin
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom brytyjski taxman myli się nieomalże tak często jak nasz urząd podatkowy i zdarza się, iż chętnie zabiera nam nadto dużo podatku.


Co w tej sytuacji musimy uczynić? Oczywiście napisać podanie o zwrot podatku z Anglii.
bankowość i finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze np. piętnaście lat temu założenie swojej firmy wymagało o wiele więcej formalności niż aktualnie. Dzisiaj dużą liczbę spraw można by załatwiać przez internet, ale nie znaczy to, że nie wymaga to wiedzy niektórych metod.
negocjacje
Autor: Wawel Service
Badacze alarmują: Europa starzeje się w niezmiernie szybkim tempie. Za 50 lat ilość emerytów zamieszkujących „stary kontynent” wzrośnie przeszło dwukrotnie.
Transport kolejowy
Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Transport bezsprzecznie od nadzwyczaj wielu lat uznawany za dziedzinę gospodarki, która bezsprzecznie posiada duży potencjał. Eksperci zarówno w wielu przypadkach potwierdzają te teorie, odważnie mówiąc, iż możliwości Polski w tej branży wielokrotnie przekraczają europejskie średnie. Krótko mówiąc, jest to bez wątpliwości ogromnie atrakcyjny sektor go gospodarki, dzięki któremu na pewno znacznie wpłynie to na polepszenie naszej sytuacji na arenie międzynarodowej, która jak wiemy w szeregu przypadków tymczasem jest niezwykle niestabilna.

Dla Admina