warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Noworodek
Autor: Denis Postle
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjście na świat dziecka to z pewnością niesłychanie stresująca, ale i zarazem piękna chwila dla nowych rodziców. Kiedy po długim czasie ciąży nasz maluch w końcu może się pojawić na świecie, w wielu przypadkach promieniujemy wielkim szczęściem oraz radością.
osoby starsze
Obecny rynek pracy jest mało łaskawy dla niewykwalifikowanych pań po czterdziestce. Wspomniany rynek póki co rządzi się swoimi prawami i często dyskryminuje niektórych pracowników, a zwłaszcza przedstawicielki płci pięknej. Chociaż w ogłoszeniach nie wolno umieszczać dyskryminujących wyrażeń, to pracodawcy ani trochę się tym nie przejmują. Jeśli ktoś jednakże uważa, że ambitna, a zarazem pracowita pięćdziesięciolatka, która ma poważne braki w wykształceniu i przez ostatnie piętnaście lat zajmowała się tylko prowadzeniem domu, zostaje skazana na wieczne bezrobocie, ten bez wątpienia jest w błędzie.
Nauczyciel
Autor: Project NEURON
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba miała swoich najbardziej lubianych nauczycieli w szkole i tych, którzy byli prawdziwymi postrachami określonych klas. Nauczyciele wpływają na rozwój nauczanych dzieci i młodzieży oraz zachęcają ich do poszerzania własnych umiejętności.

Dla Admina