warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
pit 36 online
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszedł nowiutki roczek i zastanawiasz się, w jaki metodę tym razem uzupełnić PIT? Czy może w metodę tradycyjny, czy w nowoczesny, a więc poprzez sieć internetową? Wewnątrz naszego napisanym dzisiaj felietonie po opowiadamy Ci o obu sposobach oraz sam zdecyduj, który wolisz!
prawo pracy
Autor: labormikro
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy doświadczony pracownik był niegdyś świeżo upieczonym absolwentem a także poszukiwał pierwszej pracy.


Zdobycie zatrudnienia, bez dużego doświadczenia zawodowego jest możliwe.
windykacja
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadacze firm coraz to nagminniej mają kłopoty z kontrahentami, jacy nie regulują swych zobowiązań w terminie. Rozmowy na temat spłat bywają nieefektywne. W owej sytuacji najlepszym rozwiązaniem z punktu widzenia zarządzającego firmą będzie skorzystanie z możliwości, które przynosi tak zwana windykacja polubowna. Właściciele firm do dyspozycji mają jednostki z dedykowaną ofertą dla sektora B2B. Opisujemy kilka wskazówek, jak przygotowywać się do kooperacji z firmą windykacyjną.
Internet
Autor: Andrew Hart
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczny procent osób czynnych zawodowo ma za sobą już całą masę kursów BHP. Jednakże, nie każda firma musi zatrudniać w tym celu behapowca na stały etat.


Bywają takie dziedziny, w których szkolenie BHP to po prostu formalność.
konferencje
Autor: wam kat
Źródło: http://www.flickr.com
Na domiar wszystkiego nikt nie może Ci zarzucić, że nie pracujesz i nie zarabiasz. Operatywna i zaradna to Ty niewątpliwie jesteś. Ciągle przecież jesteś gdzieś zatrudniona, lecz też szybko się zniechęcasz i odpuszczasz, aby poszukać w większym stopniu atrakcyjnej.
Tags:

Garść rad dla młodych managerów

Mon, 12/04/2017 - 11:21

oprogramowanie business intelligence
Autor: Wawel Service
W poprawnie zarządzanym przedsiębiorstwie trudno będzie obecnie obejść się bez odpowiedniego wsparcia informatycznego. W zasadzie do wszelkich obszarów działania firmy używa się współczesnych systemów i programów, a w mnóstwa branżach zjawia się także profesjonalne oprogramowanie, wspomagające jakieś operacje.
widok - firma
Autor: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie można zaobserwować regularny wzrost ilości ludzi starszych w polskim społeczeństwie. W dodatku ta tendencja z każdym rokiem nabiera coraz większego tempa.
przelew
Autor: STABILO
Każdy rodak, który pracuje jest zmuszony rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Nie jest to zbytnio miłe. Rzadko kiedy ktoś kocha wypisywać sprawozdania oraz sumować przeróżne rubryki.
polskie monety
Autor: Fox Wu
Źródło: http://www.flickr.com
Dla dużej liczby z nas to jest ten czas, gdy zaczynamy silnie rozmyślać o czekającym nas następnym z rzędu rozliczeniu się z własnych przychodów.


Wyraźna większość z nas jak każdego poprzedniego roku będzie próbowała osobiście wypełnić to zadanie podpierając się odpowiednimi programami do rozliczeń.
uncja srebra
Autor: Ervins Strauhmanis
Źródło: http://www.flickr.com
Inwestycje dla setek Polaków to pojęcie związane głównie z kupnem nieruchomości – z myślą odsprzedania lub wynajęcia. Jednak sfera, to przedstawia sobą wyłącznie ułamek opcji do pomnożenia swojego kapitału.

Dla Admina