warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
windykacja
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Biznesmeni coraz to nagminniej mają problemy z kontrahentami, jacy nie regulują swych zobowiązań na czas. Rozmowy na temat spłat bywają nieefektywne. W owej sytuacji najlepszym wyjściem z punktu widzenia zarządzającego interesem jest skorzystanie z możliwości, które daje tak zwana windykacja polubowna. Biznesmeni mają do dyspozycji firmy z dedykowaną propozycją dla sektora B2B. Opisujemy nieco wskazówek, jak przygotować się do kooperacji z firmą windykacyjną.
firma
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Powoli i w Polsce gruntuje się coraz silniej prawidłowe przekonanie, że wizerunek jest równie ważny, jak pozostałe działania. I to zarówno w wymiarze grupowym, jak i osobowym, czyli istotny wizerunek nas jako osoby, która chce się wypromować, jak i całej firmy, która pragnie być postrzegana jako pewny i poważny partner. Dawne przypadkowe nazwy („zamerykanizowane”) lub od nazwiska właściciela odchodzą w niepamięć. Podobnie logo, zupełnie przypadkowe, bez żadnej filozofii i głębi. Obecnie najważniejszy jest wizerunek na miarę XXI wieku.
w biurze rachunkowym
Autor: Grupy .NET i IT
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie pracodawcy coraz to częściej pojmują dobrodziejstwa płynące z należytego motywowania pracujących. Taka postać premii zwiększa zaangażowanie pracujących i wzmacnia relacje z przedsiębiorstwem, co bezpośrednio przekłada się na zyski firmy.
giełda
Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele nazw profesji wzięło się u nas z innego języka, więc czasem nie do końca wiadomo, o czym mowa. Może tak być przykładowo z określeniem merchandiser, o jakim opowiemy w poniższym artykule.


Taka osoba zatrudniona jest często w branży produkcyjnej, a też w firmach dystrybucyjnych.
pomieszczenie biurowe
Autor: U.S. Army RDECOM
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas samych posiada inne życie - jednym spośród nas się powodzi, zaś innym nie zbyt dobrze. Jeszcze inni Sądząc, iż łatwo sobie poradzą ze wszystkim kłopotami, zaciągają kredytów, które są wręcz pewni, iż bardzo łatwo spłacą.
doradztwo podatkowe olsztyn
Profesja konsultanta podatkowego łączy w sobie detale pracy adwokata i finansisty. W warunkach notorycznie przekształcającego się i podlegającego przeróżnym interpretacjom prawa podatkowego profesjonalna pomoc doradcy podatkowego jest nieodzowna zarówno dla nowo powstającej firmy, jak już funkcjonującej na rynku.
specjalna sala ka konferencje
Autor: K2 Space
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z interesujących form na początek przygody z biznesem jest skorzystanie z gotowego mechanizmu sprzedaży produktów, usług albo technologii. Jest on oparty na stałej i ścisłej współpracy pomiędzy prawnie i niezależnymi pod względem finansowym spółkami: franczyzodawcą i jego nabywcami, czyli tak zwanymi franczyzobiorcami.


Tego typu postać prowadzenia działalności zalicza się do tzw. umów nienazwanych, czyli nieuregulowanych osobnymi przepisami w Kodeksie cywilnym lub w jakiejś odrębnej ustawie.
producent segregatorów
Autor: swimboy1
Segregatory, i także teczki reklamowe albo ofertowe są współcześnie użytkowane na niezwykle okazałą skalę. Zarówno niewielkie firmy, jak także znaczne przedsiębiorstwa ochoczo wykorzystują teczki czy też segregatory, jakie przydatne są w wielu aspektach pracy.
szkolenia na agenta ubezpieczeniowego
Autor: Alejandro Erickson
Źródło: http://www.flickr.com
Ażeby móc zostać agentem ubezpieczeniowym, w rzeczywistości nie są potrzebne żadne studia. Wynika to z tego, iż nie ma rzeczowych uczelni dla osób, jakie fantazjują o takim zawodzie.

Garść rad dla młodych managerów

Mon, 12/04/2017 - 11:21

oprogramowanie business intelligence
Autor: Wawel Service
W poprawnie zarządzanym przedsiębiorstwie trudno jest dzisiaj obejść się bez odpowiedniego pomocy informatycznego. W zasadzie do wszystkich obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa używa się nowoczesnych systemów i programów, a w wielu branżach zjawia się również specjalistyczne oprogramowanie, wspomagające jakiekolwiek operacje.

Dla Admina