warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
zbiornik
Autor: Martin Abegglen
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy zajmujemy się oferowaniem słomy, trocin czy kolejnego typu biomasy, to powinniśmy powiedzieć, w jaki sposób powinny okazać się być przyszykowane tego typu materiały, tak aby jak najlepiej spełniały swą rolę.
regał
Regały wjezdne to optymalne eksploatacja dostępnej powierzchni. Usunięcie wolnej przestrzeni między regałami. Szansa składowania danego asortymentu w jednym rzędzie. Doskonały dla wyrobów jednorodnych o małej rotacji, oraz przy sporej liczby palet na jednostkę magazynową.
plac budowy
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Branża budowlany prężnie rośnie w siłę. Można stwierdzić, iż przeżywa okres ożywienia się. Buduje się coraz więcej budynków, które charakteryzują się nowoczesnym kształtem. Polska pnie się ku górze, nasz sektor budowlany znajduje się na 7 miejscu co do wielkości w Europie. Polska i Irlandia należą do najbardziej efektownie rozwijających się rynków budowlanych na kontynencie. Do budowli, które zyskały niezwykle dużą popularność należą konstrukcje stalowe, które stanowią baze dla wielu budynków. Są one zrobione ze stali, która jest tworzywem niezwykle elastycznym, charakteryzuje się szerokim zakresem zastosowania, dzięki czemu można z niej konstruować budynki różnego rodzaju.
pomieszczenie magazynowe
Autor: Litage Publishing
Źródło: http://www.flickr.com
Działalność biznesowa powiązana z handlem albo spedycją wymaga zagospodarowania większej powierzchni magazynowej, która pozwoli na komfortowe rozmieszczenie towaru i urządzenie wygodnego stanowiska pracy. Bywa, że w centrali przedsiębiorstwa nie dysponuje się odpowiednią powierzchnią, żeby na tym miejscu urządzić halę magazynową. W takiej sytuacji optymalnym rozwiązaniem okaże się wynajem powierzchni magazynowej.

Dla Admina