warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
zbiornik
Autor: Martin Abegglen
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy będziemy zajmować się oferowaniem słomy, trocin czy innego rodzaju biomasy, to musimy powiedzieć, w jaki sposób powinny być przyszykowane tego rodzaju materiały, tak żeby jak najlepiej spełniały swą funkcję.
regał
Regały wjezdne to optymalne eksploatacja dostępnej powierzchni. Usunięcie wolnej przestrzeni między regałami. Szansa składowania danego asortymentu w jednym rzędzie. Doskonały dla wyrobów jednorodnych o małej rotacji, oraz przy sporej liczby palet na jednostkę magazynową.
plac budowy
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Sektor budowlany prężnie rośnie w siłę. Można powiedzieć, że przechodzi przez okres ożywienia się. Tworzy się coraz większą ilość budynków, które charakteryzują się nowoczesnym kształtem. Polska pnie się ku górze, nasz rynek budowlany znajduje się na 7 miejscu co do rozmiaru w Europie. Polska i Irlandia należą do najszybciej rozwijających się rynków budowlanych na kontynencie. Do konstrukcji, które zyskały niezwykle dużą popularność należą konstrukcje stalowe, które stanowią podstawę dla wielu budynków. Są one stworzone ze stali, która jest materiałem niezwykle elastycznym, charakteryzuje się dużym zakresem zastosowania, dzięki czemu można z niej konstruować budynki różnego rodzaju.
pomieszczenie magazynowe
Autor: Litage Publishing
Źródło: http://www.flickr.com
Działalność gospodarcza powiązana ze sprzedażą albo spedycją wymaga zajęcia znacznej przestrzeni magazynowej, która pozwoli na dogodne rozmieszczenie produktów oraz zorganizowanie wygodnego miejsca pracy. Zdarza się, że w centrali firmy nie dysponuje się wystarczającą powierzchnią, by w tym miejscu urządzić halę magazynową. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem okaże się wynajem powierzchni magazynowej.

Dla Admina