warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
własny biznes
Źródło: pixabay.com
Obecnie bezrobocie w Polsce jest naprawdę bardzo wysokie. Na skutek tego ogrom osób ma wielkie trudności z dostaniem pracy. Sposobem na rozwiązanie takiego problemu jest założenie swojego biznesu. Decydując się na tego rodzaju krok, trzeba pamiętać, że jest to rozwiązanie bardzo ryzykowne. Dopilnować trzeba bowiem wielu kwestii, a zapomnienie o nich może oznaczać poważne kłopoty.
księgowego
Autor: Montclair Film Festival
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zaczniemy jakąś pracę, to zobowiązujemy się do jej odpowiedniego zrobienia, a jednocześnie druga strona zobowiązana jest, do zapłaty za wykonaną pracę.

Jasna strona zobowiązań skarbowych

Mon, 12/04/2017 - 12:29

podatek
Autor: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy mamy obowiązek opłacać podatki, gdyż, które są jednym z głównych dochodów państwa, lecz również pobudzają one gospodarkę i dzięki temu dostępne są przeróżnego rodzaju zniżki, z których mamy szansę korzystać.


A więc, choć podatek wydaje się niemiłym zobowiązaniem, może też pomagać.


Najpopularniejszym odliczeniem podatkowym jest ulga na maluchy, czyli ulga prorodzinna.
Ogłoszenia
Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiesz, iż przeprowadzenie kursu BHP właściwie dla każdego pracownika jest konieczne abyś w ogóle mógł dopuścić go do pracy? Okazuje się, iż wiele spośród drobnych przedsiębiorców nie ma o tym bladego pojęcia.
kalendarz książkowy
Źródło: pixabay
Jeżeli chcielibyśmy być dobrze zorganizowani należy kupić kalendarz. Kalendarz sprawi, że o wszystkim będziemy pamiętali. Niektórzy uważają, że najlepiej wszystko zapisywać w telefonie, ale telefon często się rozładowuje, a jeżeli wszystko będziemy mieć zapisane w standardowym kalendarzu to zyskamy pewność, że na pewno uda nam się posprawdzać, co zaplanowaliśmy na kolejny dzień.

Dla Admina