warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
własny biznes
Źródło: pixabay.com
Obecnie bezrobocie w Polsce jest naprawdę bardzo wysokie. Na skutek tego ogrom osób ma wielkie trudności z dostaniem pracy. Sposobem na rozwiązanie takiego problemu jest założenie swojego biznesu. Decydując się na tego rodzaju krok, trzeba pamiętać, że jest to rozwiązanie bardzo ryzykowne. Dopilnować trzeba bowiem wielu kwestii, a zapomnienie o nich może oznaczać poważne kłopoty.
księgowego
Autor: Montclair Film Festival
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli podejmujemy jakąś pracę, to jesteśmy zobowiązani do jej odpowiedniego wykonania, a jednocześnie druga strona zobowiązana jest, do zapłacenia za daną pracę.

Jasna strona zobowiązań skarbowych

Mon, 12/04/2017 - 12:29

podatek
Autor: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy mamy obowiązek płacić podatki, gdyż, jakie są jednym z podstawowych dochodów kraju, lecz też stymulują one rynek i dzięki temu możliwe są najróżniejszego rodzaju rabaty, z jakich mamy szansę korzystać.


A więc, choć podatek wydaje się niemiłym obowiązkiem, może również opłacać się.


Najpopularniejszym odliczeniem podatkowym jest zniżka na dzieci, czyli ulga prorodzinna.
Ogłoszenia
Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiesz, iż przeprowadzenie kursu BHP właściwie dla każdego pracownika jest konieczne abyś w ogóle mógł dopuścić go do pracy? Okazuje się, iż wiele spośród drobnych przedsiębiorców nie ma o tym bladego pojęcia.
kalendarz książkowy
Źródło: pixabay
Jeżeli chcielibyśmy być dobrze zorganizowani należy kupić kalendarz. Kalendarz sprawi, że o wszystkim będziemy pamiętali. Niektórzy uważają, że najlepiej wszystko zapisywać w telefonie, ale telefon często się rozładowuje, a jeżeli wszystko będziemy mieć zapisane w standardowym kalendarzu to zyskamy pewność, że na pewno uda nam się posprawdzać, co zaplanowaliśmy na kolejny dzień.

Dla Admina