warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
księgowego
Autor: Montclair Film Festival
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zaczniemy jakąś pracę, to zobowiązujemy się do jej odpowiedniego zrobienia, a jednocześnie druga strona zobowiązana jest, do zapłaty za wykonaną pracę.

Jasna strona zobowiązań skarbowych

Mon, 12/04/2017 - 12:29

podatek
Autor: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy musimy płacić podatki, ponieważ, jakie są jednym z podstawowych dochodów państwa, ale też pobudzają one ekonomię i dzięki temu możliwe są przeróżnego rodzaju zniżki, z jakich możemy korzystać.


A więc, choć podatek wydaje się niemiłym obowiązkiem, ma szansę również procentować.


Cenionym odliczeniem podatkowym jest zniżka na maluchy, czyli ulga prorodzinna.
Ogłoszenia
Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiedziałeś, że przeprowadzanie szkolenia BHP właściwie dla każdego pracownika jest wymagane żebyś w ogóle mógł dopuścić go do pracy? Okazuje się, iż wiele spośród drobnych przedsiębiorców nie ma o tym najmniejszego pojęcia.
kalendarz książkowy
Źródło: pixabay
Jeżeli chcielibyśmy być dobrze zorganizowani należy kupić kalendarz. Kalendarz sprawi, że o wszystkim będziemy pamiętali. Niektórzy uważają, że najlepiej wszystko zapisywać w telefonie, ale telefon często się rozładowuje, a jeżeli wszystko będziemy mieć zapisane w standardowym kalendarzu to zyskamy pewność, że na pewno uda nam się posprawdzać, co zaplanowaliśmy na kolejny dzień.

Dla Admina