warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
nowe mieszkanie deweloperskie
Źródło: pixabay.com
Kupno mieszkania to niezmiernie znacząca decyzja życiowa, toteż naturalnie nie można podejmować jej pochopnie. Do nabycia mieszkania wypada podejść odpowiedzialnie i z rozsądkiem. Pożądane byłoby poznać 5 ważkich kroków kupna mieszkania od dewelopera, dzięki którym dowiemy się, na co zwrócić uwagę przy tego rodzaju inwestycjach. Po pierwsze powinniśmy oszacować swe sposobności skarbowe i to nim rozpoczniemy wyszukiwać interesującego nas mieszkania. Od kwoty, jaką możemy przeznaczyć na kupno nieruchomości będzie zależeć nasz zakres wyszukiwań.
transport mebli
Autor: Sauthon
Źródło: Sauthon
Jeśli jesteście zdecydowani na przeprowadzę z pomocą jednostki przewozowej to wiedzcie, iż macie o połowę pracy mniej niż w wypadku tych z Was, którzy jednak pragną owe wszelkie czynności wykonać samodzielnie.
Podatki
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Od 2016 roku chlebodawca będzie miał nowe obowiązki przy wypełnianiu PIT-11 dla swojego pracownika - ustali m.in. rezydencje podatkową konkretnej jednostki.

Porady skarbowe

Mon, 08/17/2015 - 11:19

podatki
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Doradztwo fiskalne to młoda, dynamiczna profesja, będąca pociągającą opcją dla różnych zawodów prawniczych. Jako jeden z zawodów zaufania publicznego, cieszy się stale rosnącym autorytetem publicznym. Z uwagi na wzrastające zapotrzebowanie na doradztwo podatkowe, profesja stwarza interesujące możliwości na rynku pracy, zarówno w ogromnych internacjonalnych korporacjach, jak i mniejszych kancelariach podatkowych. Doradcy podatkowi to osoby ambitne, nadzwyczaj dobrze wyuczeni, posiadający olbrzymią wiedzę.

Dla Admina