warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
nowe mieszkanie deweloperskie
Źródło: pixabay.com
Zakup mieszkania to ogromnie istotna decyzja życiowa, wskutek tego bezsprzecznie nie można podejmować jej pospiesznie. Do zakupienia mieszkania wypada podejść solidnie i z rozsądkiem. Powinno się poznać 5 znaczących kroków zakupienia mieszkania od dewelopera, dzięki którym dowiemy się, na co zwrócić uwagę przy tego typu inwestycjach. Po pierwsze musimy oszacować swoje sposobności finansowe i to nim rozpoczniemy szukać interesującego nas mieszkania. Od kwoty, jaką zdołamy przeznaczyć na nabycie posiadłości będzie zależeć nasz zakres poszukiwań.
transport mebli
Autor: Sauthon
Źródło: Sauthon
Jeśli jesteście zdecydowani na przenosiny z pomocą firmy przeprowadzkowej to wiedzcie, że macie o połowę pracy mniej niż w przypadku tych z Was, jacy jednak chcą owe wszystkie czynności zrealizować w pojedynkę.
Podatki
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Od 2016 roku chlebodawca będzie miał nowe obowiązki przy wypełnianiu PIT-11 dla swojego pracownika - ustali m.in. rezydencje podatkową konkretnej jednostki.

Porady skarbowe

Mon, 08/17/2015 - 11:19

podatki
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Doradztwo podatkowe to początkująca, prężna profesja, będąca atrakcyjną opcją dla innych zawodów prawniczych. Jako jeden z zawodów zaufania publicznego, cieszy się cały czas rosnącym prestiżem społecznym. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na doradztwo podatkowe, profesja kreuje interesujące możliwości na rynku pracy, zarówno w ogromnych internacjonalnych korporacjach, jak i mniejszych biurach podatkowych. Doradcy podatkowi to osoby ambitne, bardzo dobrze wyuczeni, posiadający ogromną wiedzę.

Dla Admina