warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
transport mebli
Autor: Sauthon
Źródło: Sauthon
Jeżeli jesteście zdecydowani na przeprowadzę z pomocą firmy przeprowadzkowej to wiedzcie, że macie o połowę pracy mniej niż w przypadku tych z Was, którzy jednak pragną te wszelkie działania zrealizować w pojedynkę.
Podatki
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Od 2016 roku chlebodawca będzie miał nowe obowiązki przy wypełnianiu PIT-11 dla swojego pracownika - ustali m.in. rezydencje podatkową konkretnej jednostki.

Porady skarbowe

Mon, 08/17/2015 - 11:19

podatki
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Doradztwo fiskalne to młoda, dynamiczna profesja, będąca pociągającą opcją dla różnych zawodów prawniczych. Jako jeden z zawodów zaufania publicznego, cieszy się stale rosnącym autorytetem publicznym. Z uwagi na wzrastające zapotrzebowanie na doradztwo podatkowe, profesja stwarza interesujące możliwości na rynku pracy, zarówno w ogromnych internacjonalnych korporacjach, jak i mniejszych kancelariach podatkowych. Doradcy podatkowi to osoby ambitne, nadzwyczaj dobrze wyuczeni, posiadający olbrzymią wiedzę.

Dla Admina