warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
tableau - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Wykażmy się dodatkową intropatią. Choć pomagać innym ludziom możemy oraz powinniśmy poprzez cały rok, to możliwość przekazania 1 procentu ze zwrotu zapłaconej przedpłaty ze swojego podatku posiadamy tylko raz w roku.


Dlaczego mielibyśmy nie skorzystać z takiej formy pomocy? Przecież nawet z pewnością nie odczujemy utraty kwoty, jaką w taki sposób przekazalibyśmy tym w większym stopniu potrzebującym.
rozliczenie
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjątkowo często składamy zeznanie podatkowe w ostatniej chwili. Wtedy to, zabiegani, możemy popełnić wiele pomyłek, które następnie przyczynią się do obowiązku nanoszenia zmian. Dobrze będzie więc zobaczyć, jakie błędy przy wypełnianiu pitów bardzo często popełniamy.
program pit
Autor: Ctd 2005
Jakikolwiek dorosły, zatrudniany obywatel polskiego kraju jest zobowiązany do dorocznego rozliczenia się z własnych dochodów z Urzędem Skarbowym. Żaden złoty nie przemknie takiego rodzaju instytucji i nie warto uciekać ważnych formalności.

Dla Admina