warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
tableau - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Wykażmy się dodatkową empatią. Choć nieść pomoc pozostałym osobom moglibyśmy i winniśmy poprzez kompletny rok, to możliwość przekazania 1 procentu ze zwrotu zapłaconej przedpłaty ze swego opodatkowania posiadamy tylko raz w roku.


Dlaczego zamierzalibyśmy nie skorzystać z takiej postaci porady? Przecież nawet na pewno nie poczujemy utraty kwoty, jaką w taki sposób oddalibyśmy tym w większym stopniu w potrzebie.
rozliczenie
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Nadzwyczaj często wypełniamy formularz pit w ostatniej chwili. Właśnie wtedy, zaganiani, możemy popełnić mnóstwo błędów, które z kolei przyczynią się do obowiązku nanoszenia korekt. Dobrze będzie więc zobaczyć, jakie pomyłki przy wypełnianiu pitów bardzo często popełniamy.
program pit
Autor: Ctd 2005
Jakikolwiek dojrzały, zatrudniony obywatel Polski jest zobligowany do dorocznego rozliczenia się z własnych zarobków z Urzędem Skarbowym. Żadna złotówka nie umknie takiego typu placówce i nie należy uciekać kluczowych formalności.

Dla Admina