warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
firma
Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Olbrzymie skoroszyty, w których będące w dziale księgowym panie przetrzymują dziesiątki, jeżeli nie tysiące starych faktur na szczęście odchodzą powoli w zapomnienie.


Dzieje się tak z tego powodu, że rozwój techniki, który ma miejsce obecnie dosłownie przy nas zezwala nam do produkowanie sprzętów, które w wyjątkowy sposób powodują, że wykonywanie powszednich czynności staje się prostsze oraz bardziej przyjemne.
Farba Kuchnia-Łazienka
Autor: Śnieżka
Źródło: Śnieżka
Posiadanie biura księgowego nie jest takie proste, jak się wydaje – trzeba stale podnosić kwalifikacje pracowników oraz troszczyć się o napływ klientów. Na szczęście są ludzie, którzy doskonale się na tym znają
rozliczenie
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjątkowo często składamy zeznanie podatkowe w ostatniej chwili. Wtedy to, zabiegani, możemy popełnić wiele pomyłek, które następnie przyczynią się do obowiązku nanoszenia zmian. Dobrze będzie więc zobaczyć, jakie błędy przy wypełnianiu pitów bardzo często popełniamy.

Dla Admina