warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
ducascopy europe
Autor: James Fishwick
Źródło: http://www.flickr.com
Broker to takie pojęcie, które używane jest właściwie w wielu kontekstach. Znaczenie tego słowa może się bardzo różnić. Czym zajmuje się ktoś taki?


dukascopy europe
Autor: James Fishwick
Źródło: http://www.flickr.com
Broker to ktoś, kto działa w imieniu swojego klienta. Może to być na przykład osoba, albo jendnostka organizacyjna, jaka wykonuje pracę na cudze konto. Przeciwieństwem brokera jest dealer, jaki działa na własny rachunek. Przykładem może być broker sprzedający ubezpieczenia. Pracuje on na zasadzie pełnomocnictwa oraz zawiera umowy dotyczące ubezpieczeń pomiędzy klientem, a zakładem ubezpieczeń - tutaj przeczytasz więcej o Dukascopy. Tak samo pracuje broker maklerski, natomiast tutaj chodzi o obrót papierami wartościowymi na giełdach. Broker taki pracuje na zlecenie własnych klientów. To osoba niższa rangą od maklera. Część brokerów natomiast pośredniczy w sprzedaży domen w internecie. Osoba, która jest brokerem dostaje prowizję, zależną od tego jaką wartość będzie miała zamknięta transakcja.
worki z dokumentami pociętymi przez niszczarkę dokumentów
Autor: Neal Jennings
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w świecie, w którym dużo danych czerpiemy z internetu. Są tam miliardy danych obecnych na wyciągnięcie ręki. Często jednak wywodzą się one z nie do końca rzetelnych miejsc, zatem wielokrotnie trzeba podchodzić do nich z dużą ostrożnością.
uncja srebra
Autor: Ervins Strauhmanis
Źródło: http://www.flickr.com
Inwestowanie dla wielu Polaków to pojęcie związane głównie z nabyciem nieruchomości – z myślą odsprzedania lub wynajmu. Jednak sfera, to prezentuje sobą wyłącznie ułamek opcji do pomnożenia swojego kapitału.

Dla Admina