warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
workflow faktur
Autor: TEDxJakarta
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczny obieg faktur, a więc kierowanie procesem rejestrowania, oraz obsługi zobowiązań kosztowych jest istotnym elementem efektywnego funkcjonowania Przedsiębiorstwa.
akcje pgnig
Autor: Christian Reese
Źródło: http://www.flickr.com
inwestycje i gra na giełdzie stale nieodłącznie powiązane jest z pewnym niebezpieczeństwem. inwestowanie na giełdzie to inteligentne rządzenie ryzykiem.
korporacja
Autor: home&you
Źródło: home&you
Istniejemy w społeczeństwie, które - zważywszy na wszystkie testy socjologiczne i gospodarcze - powoli, ale bezustannie się wzbogaca. W związku z tym konieczna robi się sztuka dysponowania finansami, głównie inwestowania.
szkolenie
Autor: Aspiration
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pracodawca wie, że dobrze wyszkoleni pracownicy to najważniejsza część firmy. Dzięki nim można w profesjonalny sposób wykonywać pracę i cieszyć się o wiele lepszymi wynikami. Kwalifikacje naszych pracowników możemy podnieść korzystając z różnego rodzaju kursów i szkoleń pracowniczych.
system do zarządzania
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo, działające na rynku krajowym albo międzynarodowym, nieustannie współzawodniczy o uwagę konsumenta z ogromną ilością innych firm. Uchowanie pozycji i nieprzerwane dbanie o wysoką jakość świadczonych usług to zajęcia wyjątkowo trudne. Na szczęście, rynek szkoleniowy umożliwia pozyskiwanie wiedzy w obrębie zarządzania jakością.
szkolenie pracowników
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach nie za bardzo liczą się średniej jakości projekty, tak samo jak nie ma miejsca dla fachowców, którzy umieją „trochę tego i trochę tamtego”. Tak naprawdę najistotniejsze są projekty ambitne, nowatorskie lub choćby solidne, a również ludzie, którzy są w stanie zarządzać takimi projektami. To jest dopiero sztuka, by połączyć te dwie sfery, właściwych narzędzi i właściwych ludzi na właściwych miejscach. To zdecydowanie gwarantuje najlepsze efekty.
firma
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wszyscy wiemy wstąpienie do Unii Europejskiej naszego państwa miało wielu zwolenników, jednak miało również spore grono oponentów. Niewiele osób, które nieprzychylnie spoglądały na akces Polski do Wspólnoty zmieniło zdanie. Nawet interesujące pomysły i normy które pozwalają na pokazanie się najlepszym organizacjom, nie były i nie będą w stanie przekonać niektórych osób, że Wspólnota Europejska nie chce szkodzić, a chciałaby wspierać.
komputer
Autor: Docklandsboy
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnym świecie, chociaż nader stawia się na nowe technologie, to właśnie ludzie stale są jednym z najcenniejszych zasobów każdej instytucji. Chociaż roboty potrafią coraz więcej, na pewno są prace, przy których człowieka zwyczajnie nie da się zastąpić żadnym ribatem – kiedy natomiast się próbuje, niejednokrotnie okazuje się, ze maszyny popełniają błędy, których nie da się wyeliminować bez pomocy człowieka. Z tego konkretnie względu w sporych firmach międzynarodowych sporą karierę robi ostatnio zarządzanie zasobami ludzkimi – prezesi tych firm dobrze zdają sobie sprawę z faktu, jak mocno ważne jest odpowiednie zarządzanie podległymi im osobami, dlatego dużo zakładów angażuje dzisiaj do pracy osoby, które zajmują się zarządzaniem zasobami ludzkimi.
szkolenia
Autor: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Źródło: http://www.flickr.com
Zarządzanie zespołem ludzi bądź grupą zadań, jakie są wykonywane w danej firmie jest bardzo wymagającym wyzwaniem i oczekuje umiejętności organizacyjnych. Obecnie nie wystarczy być jedynie fachowcem w danej dziedzinie, ale gdy chce się awansować, trzeba posiąść także umiejętności menedżerskie.

Wyjaśniamy czym są obligacje skarbowe

Wed, 05/15/2013 - 12:39

Mały podatnik czyli kto?
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
W naszych, niepewnych czasach wyjątkowo ciężko o pożyczkę . Zdają sobie z tego sprawę nie tylko młodzi ludzie, którzy pragną zakupić mieszkanie. Wziąć pożyczkę w instytucjach bankowych jest niełatwo też znanym firmom czy poważanym instytucjom.

Dla Admina