warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
workflow faktur
Autor: TEDxJakarta
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczny obieg faktur, a więc Zarządzanie przebiegiem rejestrowania, także obsługi wierzytelności kosztowych jest istotnym fragmentem wydajnego funkcjonowania firmy.
akcje pgnig
Autor: Christian Reese
Źródło: http://www.flickr.com
inwestycje i gra na giełdzie stale nieodłącznie powiązane jest z pewnym niebezpieczeństwem. inwestowanie na giełdzie to inteligentne rządzenie ryzykiem.
korporacja
Autor: home&you
Źródło: home&you
Istniejemy w społeczeństwie, które - zważywszy na wszystkie testy socjologiczne i gospodarcze - powoli, ale bezustannie się wzbogaca. W związku z tym konieczna robi się sztuka dysponowania finansami, głównie inwestowania.
szkolenie
Autor: Aspiration
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pracodawca wie, że dobrze wyszkoleni pracownicy to najważniejsza część firmy. Dzięki nim można w profesjonalny sposób wykonywać pracę i cieszyć się o wiele lepszymi wynikami. Kwalifikacje naszych pracowników możemy podnieść korzystając z różnego rodzaju kursów i szkoleń pracowniczych.
system do zarządzania
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Każda firma, obecna na rynku krajowym albo międzynarodowym, codziennie współzawodniczy o uznanie konsumenta z ogromną liczbą podobnych firm. Uchowanie prestiżu i ciągłe dbanie o wysoką jakość świadczonych usług to zadania wyjątkowo skomplikowane. Na szczęście, oferta szkoleniowa umożliwia kształcenie z zakresu zarządzania jakością.
szkolenie pracowników
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie niezbyt liczą się średniej jakości projekty, podobnie jak nie ma miejsca dla fachowców, którzy umieją „trochę tego i trochę tamtego”. Tak w rzeczywistości najbardziej istotne są projekty ambitne, nowatorskie albo choćby solidne, a także ludzie, którzy potrafią zarządzać takimi projektami. To jest dopiero sztuka, ażeby połączyć te dwie sfery, odpowiednich narzędzi i właściwych ludzi na właściwych miejscach. To zdecydowanie zapewnia najlepsze wyniki.
firma
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wszystkim wiadomo wstąpienie do Wspólnoty Europejskiej naszego kraju miało wielu zwolenników, jednak miało też spore grono oponentów. Niewiele osób, które z dezaprobatą przyglądało się akcesowi Polski do Wspólnoty zmieniło swoje zapatrywania. Nawet ciekawe pomysły i normy które pozwalają na pokazanie się najlepszym organizacjom, nie są w stanie przekonać niektórych osób, że UE nie ma zamiaru szkodzić, a ma za zadanie wspierać.
komputer
Autor: Docklandsboy
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnym świecie, chociaż nader stawia się na nowe technologie, to właśnie ludzie stale są jednym z najcenniejszych zasobów każdej instytucji. Chociaż roboty potrafią coraz więcej, na pewno są prace, przy których człowieka zwyczajnie nie da się zastąpić żadnym ribatem – kiedy natomiast się próbuje, niejednokrotnie okazuje się, ze maszyny popełniają błędy, których nie da się wyeliminować bez pomocy człowieka. Z tego konkretnie względu w sporych firmach międzynarodowych sporą karierę robi ostatnio zarządzanie zasobami ludzkimi – prezesi tych firm dobrze zdają sobie sprawę z faktu, jak mocno ważne jest odpowiednie zarządzanie podległymi im osobami, dlatego dużo zakładów angażuje dzisiaj do pracy osoby, które zajmują się zarządzaniem zasobami ludzkimi.
szkolenia
Autor: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Źródło: http://www.flickr.com
Kierowanie zespołem ludzi czy grupą zadań, jakie są wykonywane w danej firmie jest bardzo dużym wyzwaniem i wymaga umiejętności organizacyjnych. Dzisiaj nie wystarczy być jedynie specjalistą w określonej dziedzinie, ale gdy chce się awansować, warto posiąść też umiejętności menedżerskie.

Wyjaśniamy czym są obligacje skarbowe

Wed, 05/15/2013 - 12:39

Mały podatnik czyli kto?
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
W dzisiejszych, niepewnych czasach bardzo trudno o pożyczkę . Zdają sobie z tego sprawę nie tylko młodzi ludzie, którzy zamierzają kupić mieszkanie. Wziąć pożyczkę w banku jest trudno także renomowany przedsiębiorstwom lub poważanym instytucjom.

Dla Admina