warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
piękne, piaszczyste plaże
Autor: MatthiasHaas67
Źródło: http://www.flickr.com/
W którym najkorzystniej spędzić urlop? Jakie miejsce jest najbardziej odpowiednie na zasłużony odpoczynek po całym roku męczącej pracy? Czy macie jakieś ulubione miejsca, a może zawsze zastanawiacie się, co wybrać? Możliwości jest naprawdę wiele, jest w czym wybierać.

Czy trzeba kupić polisę turystyczną

Mon, 02/05/2018 - 10:17

ubzpieczenie
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Co roku setki tysięcy turystów wyrusza za granicę Polski, czy to na krótkie weekendy, czy może na długie, kilkunastodniowe wczasy. Zagraniczne wyjazdy cieszą się rosnącą popularnością, szczególnie że ceny pobytu w Turcji czy Tunezji niejednokrotnie są znacznie mniejsze niż na naszym wybrzeżu, a przecież ciepłe morze i słońce na południu Europy czy w Afryce są znacznie pewniejsze. Wybierając się na tego typu wyjazd bezwzględnie trzeba pamiętać o kąpielówkach, ręcznikach i olejku na słońce, ale poza tym także trzeba szczegółowo przeglądnąć regulamin wyjazdu i zorientować się, czy w zakupionym pakiecie znajduje się ubezpieczenie turystyczne.

Dla Admina