warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
system
Czym bywa diagnostyka? A w szczególności wibracyjna oraz drganiowa? Czy istnieje pomiędzy nimi jakakolwiek różnica? W jaki konkretny sposób można serwISOwać urządzenia (dokładnie z działu przemysłowego), które to bywają poddawane takiego typu diagnostyce? Na jakich zasadach ogólnikowo polega diagnostyka przemysłowa? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!


Słowo "diagnostyka" bardzo często kojarzy się nam z diagnozowaniem nas przez jakiegoś lekarza.
Praca we Francji
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie niemalże wszystkie dojrzałe persony mają okazję korzystać z różnych oferowanych przez instytucje finansowe usług. Czasem takimi interesantami banków okazują się być wręcz dzieci, gdyż istnieją rachunki również dla nieletnich.
szkolenie ISo
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Utrzymywanie odpowiednich standardów jakościowych ma ogromne znaczenie dla wielu przedsiębiorstw. Tak naprawdę przy każdej działalności ma to ogromne znaczenie. Utrzymywanie jakości dla części osób będzie się kojarzyć z efektem końcowym, czyli produktem który jest do kupienia. Jeżeli jest on dobry, trwały i porządnie wykonany, to mówi się, że ma odpowiednią jakość. Ale niewiele osób ma świadomość tego, że żeby tego typu produkt trafił na sklepowe półki w takiej postaci, w jakiej widzą go klienci, to na każdym etapie trzeba zrobić kawał dobrej roboty.

Co to jest i czego dotyczy ISO?

Wed, 01/07/2015 - 11:44

ISO certyfikat
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet nie zdajemy sobie sprawy, iż obecnie funkcjonuje przeszło 19 500 norm ISO, z których każda jest poświęcona innemu zagadnieniu i innemu zakresowi działania przedsiębiorstwa. Na skutek tego wskazane jest zaczerpnąć informacji odnośnie tego, co to jest ISO oraz do jakiej dziedziny się odnosi?

Dla Admina