warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
system
Czym jest diagnostyka? A tym bardziej wibracyjna oraz drganiowa? Czy istnieje pomiędzy nimi jakaś różnica? W jaki sposób można serwISOwać urządzenia (dokładnie z działu przemysłu), które są poddawane takiego typu diagnostyce? Na jakich zasadach ogólnikowo polega diagnostyka przemysłowa? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!


Słowo "diagnostyka" bardzo często kojarzy się naszym osobom z diagnozowaniem naszych osób przez jakiegoś lekarza.
Praca we Francji
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie niemalże wszystkie dojrzałe persony mają okazję korzystać z różnych oferowanych przez instytucje finansowe usług. Czasem takimi interesantami banków okazują się być wręcz dzieci, gdyż istnieją rachunki również dla nieletnich.
szkolenie ISo
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Utrzymanie odpowiedniej jakości i standardów ma ogromne znaczenie dla wielu przedsiębiorstw. Tak naprawdę bez względu na działalność jest to niezwykle ważne. Dobra jakość dla części osób kojarzyło się będzie z końcowym efektem, czyli produktem jaki mogą kupić. Jeśli będzie on dobry, trwały i porządnie zrobiony, to można powiedzieć, że ma dobrą jakość. Lecz mało kto wie, że żeby taki produkt dotarł na półkę w sklepie w takiej postaci, w jakiej widzą go klienci, to na wielu etapach trzeba zrobić kawał dobrej pracy.

Co to jest i czego dotyczy ISO?

Wed, 01/07/2015 - 11:44

ISO certyfikat
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wszyscy wiemy, iż w obecnym czasie funkcjonuje ponad 19 500 norm ISO, gdzie każda jest przeznaczona innej sferze i innemu zakresowi działania firmy. Dlatego warto zaczerpnąć informacji odnośnie tego, co to jest ISO oraz do jakiej dziedziny się odnosi?

Dla Admina