warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
specjaliści
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wytwórca chce, żeby jego produkty rozchodziły się wśród nabywców tak jak przysłowiowe świeże drożdżówki. Chce dostać się do jak największej ilości potencjalnych klientów, jacy zainteresują się jego towarem.
panorama - pieniądze
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo firm, które zajmują się przykładowo sprzedażą różnych towarów, musi czekać na zapłacenie swoich rachunków przez czas nawet kilku miesięcy. Jest to zgodne z prawem, jednak nie usprawnia to działania firmy, gdyż ma negatywny wpływ na płynność materialną danej spółki.
giełda
Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Granie na giełdzie to stałe podejmowanie ryzyka. Wybierając papiery wartościowe do portfela inwestycyjnego, powinniśmy znaleźć odpowiedź na pytanie, czy akcje danej spółki w rzeczywistości mogą wiązać się z zyskiem?
inwestycja
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Gry na giełdzie to fascynujący sposób na zarobek. Jest możliwość jeżeli znakomicie znamy giełdę dokonać z tego podstawowy zarobek, ale też jest możliwość traktować to jako dodatkowy sposób zarabiania. Pamiętajmy o tym, iż jest to element gry zatem ryzyko jest brane pod baczność.

Dla Admina