warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
specjaliści
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelki producent chce, żeby jego towary rozchodziły się wśród nabywców jak przysłowiowe świeżutkie drożdżówki. Chce dostać się do jak największej ilości prawdopodobnych klientów, jacy zaciekawią się jego produktem.
panorama - pieniądze
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo firm, które zajmują się przykładowo sprzedażą różnych towarów, musi czekać na zapłacenie swoich rachunków przez czas nawet kilku miesięcy. Jest to zgodne z prawem, jednak nie usprawnia to działania firmy, gdyż ma negatywny wpływ na płynność materialną danej spółki.
giełda
Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Gra na giełdzie to stałe podejmowanie ryzyka. Wybierając instrumenty finansowe do portfela inwestycyjnego, powinniśmy odpowiedzieć sobie pytanie, czy aktywa danej spółki rzeczywiście mogą dać nam zysk?
inwestycja
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Inwestowanie na giełdzie to fascynujący sposób na dochód. Jest możliwość jeżeli znakomicie znamy giełdę uczynić z tego główny dochód, lecz także mamy możliwość traktować to jako kolejny sposób zarabiania. Pamiętajmy o tym, iż jest to element gry z tej przyczyny zagrożenie jest brane pod baczność.

Dla Admina