warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
konstrukcje
Autor: Klearchos Kapoutsis
Źródło: http://www.flickr.com
ZUS - czyli po prostu "Zakład Ubezpieczeń Społecznych" - to idealnie znana wszystkim instytucja, która to może chociaż najczęściej nie musi naszym osobom dopomagać (każdziutkim kto ogląda wiadomości wie o czym mowa).
księgowy
Autor: Bratislavská župa
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi czas składania deklaracji podatkowych, wielu ludzi wpada w istną rozpacz. Wciąż jeszcze wierzymy, iż rozliczenie podatkowe jest uciążliwe, iż mogą wykonać je tylko osoby posiadające wyjątkową wiedzę.
podatki
Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com
Mało kto z nas chce tracić hajs, nie doświadczając efektu tego czynu. Często w ten sposób podchodzimy do opłacania podatków. Postrzegamy je jako uderzającą po kieszeni daninę dla kraju, które nie umie ich zużytkować.
ulotki z supermarketu
Autor: Matti Mattila
Źródło: http://www.flickr.com
W polskich miejscowościach telebimy są niezwykle powszechne, stając się jednym z popularnych przekaźników reklamowych. Nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ faktycznie są bardzo skuteczne i wspaniale sprawdzają się we własnej roli.
Podatki
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Od 2016 roku chlebodawca będzie miał nowe obowiązki przy wypełnianiu PIT-11 dla swojego pracownika - ustali m.in. rezydencje podatkową konkretnej jednostki.
Analiza
Autor: MSLGROUP Official
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój nowoczesnych informatycznych technik sprawił, że w firmach pojawia się obecnie bardzo dużo danych. Duże firmy już przed dekadą wdrożyły zaawansowane systemy do zarządzania ERP, w których na bieżąco były i w dalszym ciągu są rejestrowane wszystkie zdarzenia gospodarcze. Przy dobrej konfiguracji systemu ilość gromadzonych informacji jest bardzo duża, więc pojawiła się konieczność ich wydajnej analizy, i to w oparciu o różne płaszczyzny.
zbiornik ciśnieniowy
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Choć każdy z nas ma ogólną wiedzę na każdy temat, to nie wszyscy dokładnie ma świadomość tego, co to jest zbiornik ciśnieniowy. Nawet, jeżeli taki użytkują, nie każdy jest w stanie odpowiedzieć, do jakich zadań właściwie się do wykorzystuje i jakie jest jego działanie. Pora w takim razie poznać nadrzędne szczegóły w jego temacie.
Gazety codzienne
Autor: HonestReporting
Źródło: http://www.flickr.com
Każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego o świecie, łapiemy się na tym, że nowa porcja wiedzy umie otworzyć nam oczy na wiele zjawisk i inspiracji. Właściwie to nie mamy nigdy dość, jeśli nas coś zauroczy, zachwyci chcemy dostawać tego jeszcze więcej.

Biznes w sieci

Thu, 08/16/2012 - 10:34

E-handel
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Czy moja firma musi być obecna w sieci internetowej? Myśli nad tym wielu właścicieli przedsiębiorstw. Odpowiedź może być tylko jedna - oczywiście, że tak! Dziś to absolutnie jasna i oczywista sprawa, witryna w sieci to najważniejsze narzędzie reklamy dla przedsiębiorstwa. Poza informacjami o gałęzi działalności można tam zamieścić dane kontaktowe, ofertę, cennik i bardzo dużo innego typu, istotnych informacji.

Dla Admina