warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
kosze na odpady
Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednia utylizacja odpadów okazuje się być bardzo ważna
Jeżeli pragniemy mieć pewność, że żyjemy w środowisku, które jest właściwe dla naszego zdrowia, to obowiązkowo musimy przykładać uwagę na to, w jaki sposób usuwane będą śmieci.
ekologia w domu
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dbanie o środowisko to niesłychanie istotna rzecz. Pewno zależy nam na zdrowiu naszym i naszych dzieci, natomiast zdrowie w dużej mierze zależy oczywiście od tego, w jakim środowisku żyjemy. Segregacja śmieci, nie zanieczyszczanie wody - to i multum innych rzeczy zdoła przyczynić się do polepszenia stanu naszego otoczenia. Wskazane jest dbać o ekologię, niezależnie od tego czy robimy to prywatnie, w domu lub jako marka.

Nowe życie zużytego sprzętu!

Thu, 01/14/2016 - 12:16

AGD
Autor: Pat Hayes
Źródło: http://www.flickr.com
Nierzadko zdarza się, iż nie wiemy co zrobić z zepsutą pralką, odkurzaczem, który odmówił posłuszeństwa czy zużytymi bateriami od pilota lub telefonu – z niewiedzy bardzo często lądują na śmietniku, co nie jest właściwym rozwiązaniem, szczególnie dla otaczającego nas środowiska naturalnego. Co zrobić, aby nie tylko troszczyć się o otaczającą nas przyrodę, ale również skutecznie i szybko pozbyć się niepotrzebnych rzeczy?
ekologia
Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz bardziej dająca się zauważyć w społeczeństwie tendencja, jaka nawiązuje do nastawionego na ekologię traktowania w tematyce zarządzania odpadami wywołuje dużo pozytywnych opinii, przede wszystkim pośród tych ludzi, którzy są nastawieni na proekologiczny tryb życia dokładnie.

Dla Admina