warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
faktura
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Szef prawie każdej firmy zna ten problem: zanim faktury znajdą się w archiwum, powinny zostać parafowane przez wielu pracowników. Proces jest czasochłonny i skomplikowany, ale istnieje prosty przepis na jego ułatwienie. Jaki?
rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Zatrudnienie księgowego w niedużym przedsiębiorstwie bywa związane ze sporym nadszarpnięciem firmowego budżetu. Kiedy wysokość wynagrodzenia dla dodatkowego pracownika przekracza możliwości pieniężne firmy, wtedy obecnie zaangażowany księgowy musi pożegnać się z etatem. Obecnie nawet całkiem spore instytucje likwidują działy księgowości, a prowadzenie spraw kadrowych oddają biurom rachunkowym. Hasło usługi rachunkowe Warszawa może więc łączyć się z ograniczeniem firmowych kosztów.
sklep internetowy
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Sklepy internetowe rosną dzisiaj jak grzyby po deszczu. Interesanci nie muszą już właściwie opuszczać domu, aby zamówić kino domowe do salonu, meble do kuchni, strój na wyjście i na co dzień czy produkty spożywcze do przygotowania posiłków. W sieci możemy znaleźć wszystko, czego chcemy. Jeśli jednak sklepy internetowe interesują cię z drugiej strony i chcesz zostać ich właścicielem, musisz dowiedzieć się najważniejszej rzeczy, jaką jest ochrona danych osobowych. O co w takim razie chodzi?

Dla Admina