warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
faktura
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciel prawie każdej firmy spotkał się z tym problemem: nim faktury zostaną przekazane do archiwum, muszą zostać parafowane przez wielu pracowników. Tok jest długi i skomplikowany, ale jest prosty patent na jego usprawnienie. Jaki?
rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Zatrudnienie księgowego w niewielkim przedsiębiorstwie jest związane z poważnym uszczupleniem firmowego budżetu. Kiedy wysokość pensji dla dodatkowego pracownika przekracza możliwości finansowe firmy, wtedy aktualnie zaangażowany księgowy jest zmuszony pożegnać się ze stanowiskiem. Obecnie nawet całkiem spore instytucje eliminują działy księgowości, a prowadzenie spraw pracowniczych oddają biurom rachunkowym. Hasło usługi rachunkowe Warszawa może więc kojarzyć się z cięciem firmowych wydatków.
sklep internetowy
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Sklepy internetowe powstają dzisiaj jak grzyby po deszczu. Klienci nie muszą już w zasadzie opuszczać domu, aby kupić kino domowe do salonu, meble do kuchni, ubranie na wyjście i na co dzień czy artykuły spożywcze do przyrządzenia posiłków. W sieci można wyszukać wszystko, czego chcemy. Jeżeli jednak sklepy internetowe interesują cię z drugiej strony i chcesz stać się ich właścicielem, musisz dowiedzieć się najważniejszej rzeczy, którą jest ochrona danych osobowych. O co zatem chodzi?

Dla Admina