warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
nauka
Autor: Col Ford and Natasha de Vere
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością w dzisiejszych czasach każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż nauka języka obcych jest nadzwyczaj istotna. Dzięki profesjonalnej znajomości języków obcych możemy lepiej radzić sobie w życiu, ponieważ języki obce przydają nam się zarówno w życiu osobistym jak też w życiu zawodowym.
lekcje
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
znawstwo języków obcych w obecnych czasach to podstawa. Ludzie z ochotą się ich douczają i coraz częściej wszczynają naukę języków uważanych dotychczas za egzotyczne. Można rzec, że edukacja języków obcych jest obecnie bardzo modna i popularna.
Sala wykładowa, klasa
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Co to za dziwactwo? Słyszy się, gdy prezentuje się komuś przykładowe teksty napisane w języku hindi czy napisane w języku indonezyjskim. No cóż, należy powiedzieć, że te języki pozytywnie zaskakują, wprowadzają zakłopotanie i zdziwienie, powodują krępującą ciszę lub prowokują myślenie w stylu, jaki ten świat jest różnorodny i czasami dziwny. A co, jeśli poznamy kogoś, kto zna taki język, a nie jest mieszkańcem tegoż kraju? Będziemy zadziwieni!

Dla Admina