warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
nauka
Autor: Col Ford and Natasha de Vere
Źródło: http://www.flickr.com
Bezsprzecznie w dzisiejszych czasach każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż nauka języka obcych jest niesłychanie ważka. Dzięki biegłej znajomości języków obcych możemy lepiej poradzić sobie w życiu, gdyż języki obce przydają nam się zarówno w życiu osobistym jak też w życiu zawodowym.
lekcje
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Znajomość języków obcych w teraźniejszych czasach to podstawa. jednostki z ochotą się ich przyuczają i coraz częściej wszczynają edukację języków uważanych dotąd za egzotyczne. Można powiedzieć, że edukacja języków obcych jest teraz bardzo trendy i rozpowszechniona.
Sala wykładowa, klasa
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Co to za dziwactwo? Słyszy się, gdy prezentuje się komuś przykładowe teksty napisane w języku hindi czy napisane w języku indonezyjskim. No cóż, należy powiedzieć, że te języki pozytywnie zaskakują, wprowadzają zakłopotanie i zdziwienie, powodują krępującą ciszę lub prowokują myślenie w stylu, jaki ten świat jest różnorodny i czasami dziwny. A co, jeśli poznamy kogoś, kto zna taki język, a nie jest mieszkańcem tegoż kraju? Będziemy zadziwieni!

Dla Admina