warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak wziąć auto w leasing?

Tue, 12/05/2017 - 16:43

skoda
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Leasing samochodu to bardzo opłacalne rozwiązanie nie tylko dla właścicieli firm, lecz także dla prywatnych osób, które nie chcą zaciągać kredytu bankowego, a jedynie wynająć auto na określony w kontrakcie czas. Podpisując dokumenty decydujemy się na wypożyczenie samochodu zobowiązując się przy tym do regulowania comiesięcznych rat. Są one o wiele niższe iż w przypadku zakupu auta, bowiem stajemy się jego użytkownikami, a nie właścicielami. Jak można wobec tego wziąć leasing na auto?
Tags:
sprężarki śrubowe
Autor: Ole Bendik Kvisberg
Źródło: http://www.flickr.com
Szeroka oferta specjalistycznych rozwiązań dla branż profesjonalnych jest ciągle polepszana. Duży wybór jest przeważnie podkreślany przez konsumentów, którzy poszukują czegoś znakomitego dla siebie.
modele koni
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Miniaturyzowanie to niewątpliwie wirtuozeria. Najwybitniejsi konstruktorzy wykonują makiety kilka lat, które swoim wyglądem odtwarzają realność. Zwyczaje modelarskie przekazywane są zwykle w rodzinie, od dziadka do wnuczka.

Dla Admina