warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Ołówek
Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com
Bez dwóch zdań opłaca się odkładać finanse, chociaż może to z początku wydawać się trudne. Jednak wszystko zależy też od tego w jaki sposób będziemy działać.
firma - fotografia
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Konsolidacja finansowa to proces, który bazuje na połączeniu i prezentacji sprawozdań finansowych jednostek, które składają się na grupę kapitałową. Zestawienie musi być tak zrobione, aby grupa kapitałowa tworzyła jedną jednostkę, obejmując wymagane wyłączenia wewnątrz grupy i korekty, a także przeliczenia na wspólną walutę.
pożyczka
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Biorąc pożyczki lub kredyty musimy zapoznać się z konsekwencjami, jakie mogą nastąpić gdy nie uregulujemy należności. Najczęściej sprawą zajmuje się windykacja, a później komornicy. Postępowanie windykacyjne może zostać rozpoczęte w wielu przypadkach. Może być to zarówno niezapłacony kredyt jak też mandat przykładowo za jazdę bez biletu. Kiedy zalegamy ze spłatą danej kwoty pieniędzy musimy niezwłocznie uregulować rachunek.

Dla Admina