warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Reklama
Autor: ING Group
Źródło: http://www.flickr.com
Czy też wiesz, że w Europie funkcjonuje powiedzenie, że jeżeli coś się zepsuło i nikt nie rozumie jak to naprawić, to należałoby spytać o to Polaka? Tak, ponieważ przez kilka dziesiątków wiosen mieszkańcy naszego kraju byli zmuszeni wyrobić w sobie dar do rozwiązywania wszelkich kłopotów.


Pozostałymi słowami co trzeci mieszkaniec naszego kraju to tak zwana złota rączka, zatem fachowiec od wszelkiego.
Paliwo
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
Choć położenie polskiego rynku zatrudnienia ma się w teraźniejszym czasie naprawdę bardzo dobrze, to należy przyznać, że rodzime zarobki ogromnie różnią się od tych oferowanych poza granicami.
fabryka przemysłowa
Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto procuje w fabryce produkcyjnej idealnie wie o tym, w jaki sposób w jego standardowej pracy będą niezbędne rzeczy, które będą potrzebne przy różnych maszynach wytwarzających duże temperatury. Bez nich nie będzie możliwe zrobienie najważniejszych zadań, ale i nie zostaną utrzymane normy bhp.

Doceniajmy znaczenie sprężyn

Fri, 05/09/2014 - 11:32

sprężyna
Źródło: vanel.com
W sumie dosyć często jest tak, że w zupełności ignorujemy ogromne znaczenie sprężyn! A przecież bez dwóch zdań taka sprężyna jest wielce istotna. W wielu branżach! Można śmiało powiedzieć, iż akurat sama produkcja sprężyn do ciężkich raczej nie należy. Jeżeli przykładowo chcemy sprawić, że prowadzona przez nas firma znajdzie następną branżę, w której będzie mogła się wykazać, być może nawet powinniśmy porozglądać się za informacjami dotyczącymi produkowania sprężyn.

Dla Admina