warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
szkolenie
Autor: Scott Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
Szkolenia outdoorowe - jak sama nazwa sugeruje - są zwykle przeprowadzane poza miejscem pracy zespołu, najczęściej w terenie. Członkowie zespołu przechodzą różne konkurencje sprawnościowe, które aktywizują do współpracy z pozostałymi uczestnikami. W jakim celu się je robi i dla kogo są przeznaczone?
ERP
Usługi serwisowe dla przemysłu są obecnie oferowane przez mnogie zakłady.
warsztat
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Bardzo nierzadko zastanawiając się nad pomysłem na własną działalność biznesową, stawiamy na taką formę działalności, która może przynosić niemałe zyski. Bardzo nierzadko nie mamy świadomości tego, że uruchomienie takiego biznesu związane jest też z koniecznością poniesienia niemałych nakładów na inwestycje, a co się z tym wiąże dużego ryzyka. Pośród popularnych pomysłów pojawia się choćby własny warsztat samochodowy albo serwisujący najróżniejsze urządzenia. Czy warto zaryzykować?
przerwa obiadowa w biurze
Autor: Andrew Turner
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnie że nie należy nikogo przekonywać, iż kiedy chce dobrze wykonywać swoją pracę, to głównie musi się okupić w podstawowe sprzęty, które mu ją umożliwiają. Lecz prawda jest również taka, iż potrzebujemy właściwego miejsca, na którym będziemy mieli szanse wykonywać tą własną pracę, tak żeby było nam wygodnie, żebyśmy mogli dojść do każdego miejsca oraz równocześnie by było zupełnie bezpiecznie.

Dla Admina