warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
szkolenie
Autor: Scott Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
Szkolenia outdoorowe - jak sama nazwa sugeruje - są najczęściej organizowane poza miejscem pracy zespołu, najczęściej w terenie. Członkowie zespołu przechodzą zaplanowane dla nich konkurencje sprawnościowe, które mobilizują do współpracy z pozostałymi uczestnikami. Po co się je robi i dla kogo są przeznaczone?
ERP
Usługi serwisowe dla przemysłu są obecnie oferowane przez mnogie zakłady.
warsztat
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Bardzo często myśląc nad pomysłem na swoją działalność gospodarczą, stawiamy na taką działalność, która przynosi niemałe zyski. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że uruchomienie takiego biznesu związane jest również z koniecznością poniesienia dużych nakładów na inwestycje, a co się z tym wiąże niemałego ryzyka. Pośród popularnych pomysłów wymienić można choćby własny serwis samochodowy bądź reperujący najróżniejsze urządzenia. Czy powinniśmy zaryzykować?
przerwa obiadowa w biurze
Autor: Andrew Turner
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnie że nie należy nikogo przekonywać, iż kiedy chce dobrze wykonywać swoją pracę, to głównie musi się okupić w podstawowe sprzęty, które mu ją umożliwiają. Lecz prawda jest również taka, iż potrzebujemy właściwego miejsca, na którym będziemy mieli szanse wykonywać tą własną pracę, tak żeby było nam wygodnie, żebyśmy mogli dojść do każdego miejsca oraz równocześnie by było zupełnie bezpiecznie.

Dla Admina