warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Pobielony pień drzewa owocowego
Autor: craigemorsels
Zdobywanie funduszy na działalność firmową niejednokrotnie przysparza dużych trudności. Na szczęście dziś można skorzystać z licznych kredytów i usług dla firm.
Praca w branży komputerowej
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Branża IT rozwija się współcześnie nadzwyczaj dynamicznie, multum firm szuka specjalistów biegłych w tej oczywiście branży. Nic dziwnego, że multum osób ochoczo podnosi swoje umiejętności w branży IT i pozyskuje umiejętności, które pozwolą im znaleźć dobrą, korzystną i atrakcyjną pracę. Ofert pracy w branży IT jest teraz wiele, wystarczy zaznajomić się z ofertami, jakie odnajdziemy na portalach internetowych z ogłoszeniami o pracę.
marina - firma
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
W tych czasach wiele osób korzysta z portali społecznościowych. Najistotniejsze jednak to nie zapominać o tym, by wykorzystywać je we właściwy sposób, to znaczy wykorzystywać wszystkie ich możliwości.

Przybliżamy pojęcia marketingowe

Thu, 04/07/2016 - 14:45

marketing
Autor: Grant Wickes
Źródło: http://www.flickr.com
Pojęcie marketingu jest niesamowicie szerokie, a to za sprawą stale rozwijających się narzędzi internetowych. A zatem pojęcie marketingu w dzisiejszych czasach nie odnosi się już jedynie do reklam na stronach internetowych, lecz także pozycjonowania czy programów afiliacyjnych. Poniżej postaramy się przybliżyć te dwa zagadnienia, które powinien znać każdy właściciel strony bądź sklepu online.
Podnośnik
Autor: Wagner-GmbH
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpieczne miejsce w pracy jest bardzo ważne. Niestety jak pokazują różne agencje trudniące się monitorowaniem różnych incydentów podczas pracy, na podnośnikach koszowych czy pozostałych tego typu sprzętach (jak podesty ruchome) ginie na całym globie nawet kilkadziesiąt osób.

Biznes w sieci

Thu, 08/16/2012 - 10:34

E-handel
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Czy twoja firma musi być obecna w sieci internetowej? Zastanawia się nad tym mnóstwo właścicieli firm. Odpowiedź może być tylko jedna - naturalnie, że tak! Dziś to absolutnie jasna i oczywista sprawa, witryna w sieci to jedno z najważniejszych narzędzi reklamy dla firmy. Poza tekstami o sektorze działalności można tam zamieścić dane kontaktowe, ofertę, galerię i bardzo dużo innego rodzaju, istotnych informacji.

Dla Admina