warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Pobielony pień drzewa owocowego
Autor: craigemorsels
Pozyskiwanie pieniędzy na działalność firmową najczęściej przysparza wielkich problemów. Na szczęście dziś można korzystać z licznych kredytów oraz usług dla przedsiębiorstw.
Praca w branży komputerowej
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Branża IT rozwija się współcześnie nadzwyczaj dynamicznie, multum firm szuka specjalistów biegłych w tej oczywiście branży. Nic dziwnego, że multum osób ochoczo podnosi swoje umiejętności w branży IT i pozyskuje umiejętności, które pozwolą im znaleźć dobrą, korzystną i atrakcyjną pracę. Ofert pracy w branży IT jest teraz wiele, wystarczy zaznajomić się z ofertami, jakie odnajdziemy na portalach internetowych z ogłoszeniami o pracę.
marina - firma
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
W tych czasach większość ludzi korzysta z portali społecznościowych. Najważniejsze jednak to pamiętać o tym, by wykorzystywać je dobrze, to znaczy korzystać z wszystkich ich możliwości.

Przybliżamy pojęcia marketingowe

Thu, 04/07/2016 - 14:45

marketing
Autor: Grant Wickes
Źródło: http://www.flickr.com
Pojęcie marketingu jest niesamowicie szerokie, a to za sprawą stale rozwijających się narzędzi internetowych. A zatem pojęcie marketingu w dzisiejszych czasach nie odnosi się już jedynie do reklam na stronach internetowych, lecz także pozycjonowania czy programów afiliacyjnych. Poniżej postaramy się przybliżyć te dwa zagadnienia, które powinien znać każdy właściciel strony bądź sklepu online.
Podnośnik
Autor: Wagner-GmbH
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpieczne miejsce w pracy jest niezwykle istotne. Niestety jak pokazują różne agencje trudniące się monitorowaniem różnorodnych wypadków podczas pracy, na podnośnikach koszowych czy innych tego rodzaju sprzętach (jak podesty ruchome) ginie na całym świecie nawet kilkadziesiąt osób.

Biznes w sieci

Thu, 08/16/2012 - 10:34

E-handel
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Czy moja firma musi być obecna w sieci internetowej? Myśli nad tym wielu właścicieli przedsiębiorstw. Odpowiedź może być tylko jedna - oczywiście, że tak! Dziś to absolutnie jasna i oczywista sprawa, witryna w sieci to najważniejsze narzędzie reklamy dla przedsiębiorstwa. Poza informacjami o gałęzi działalności można tam zamieścić dane kontaktowe, ofertę, cennik i bardzo dużo innego typu, istotnych informacji.

Dla Admina