warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
zespół certyfikacyjny
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Niejeden biznesmen musi posiadać przy sobie wizytówkę. Nawet na pozór niewinne wyjście na saunę może być świetną możliwością na zrobienie interesu życia.
Robotnik
Autor: Viktor Rosenfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówka jest ważnym elementem wizerunku przedsiębiorcy i nie tylko. Co powinno znaleźć się na wizytówce? Okazuje się, że wybór nie jest taki łatwy, ponieważ na tym niewielkim kartoniku musimy umiejętnie zmieścić ważne informacje dla klientów czy partnerów biznesowych.
bankowość i finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze np. piętnaście lat temu założenie swojej firmy wymagało o wiele więcej formalności niż aktualnie. Dzisiaj dużą liczbę spraw można by załatwiać przez internet, ale nie znaczy to, że nie wymaga to wiedzy niektórych metod.
kredyt hipoteczny bank bph
Autor: Andrew Feinberg
Źródło: http://www.flickr.com
Celem istnienia wszystkich firm jest stały rozwój. Reguła ta tyczy się również instytucji finansowych, jakie mogłyby się konsolidować albo przeobrażać. Tego typu właśnie zmiana struktury banku odbyła się w listopadzie 2016 {roku|r.
Internet and social media
Autor: Fundación Karisma Colombia
Źródło: http://www.flickr.com
Przed kilkunastu laty nikt nawet nie przypuszczał, że handel w internecie osiągnie tak duży sukces. Lecz ogromne możliwości, jakie będzie w tym zakresie dawać sieć sprawiły, że ogromne ilości biznesmenów postanowiło takim właśnie sposobem zarabiać na życie.
Podatki
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Od 2016 roku chlebodawca będzie mieć nowe zadania podczas wypełniania PIT-11 dla swego pracownika - określi m.in. rezydencje fiskalną danej osoby.
perspektywa - firma
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Pragniesz dodać darmowe ogłoszenie o pracę i nie wiesz gdzie się zgłosić? A może poszukujesz pracy? Zobacz co przygotowały dla Ciebie serwisy udostępniające takie usługi.

Biznes w sieci

Thu, 08/16/2012 - 10:34

E-handel
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Czy moja firma musi być obecna w sieci internetowej? Myśli nad tym wielu właścicieli przedsiębiorstw. Odpowiedź może być tylko jedna - oczywiście, że tak! Dziś to absolutnie jasna i oczywista sprawa, witryna w sieci to najważniejsze narzędzie reklamy dla przedsiębiorstwa. Poza informacjami o gałęzi działalności można tam zamieścić dane kontaktowe, ofertę, cennik i bardzo dużo innego typu, istotnych informacji.

Dla Admina