warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
zespół certyfikacyjny
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Niejeden biznesmen musi posiadać przy sobie wizytówkę. Nawet na pozór niewinne wyjście na saunę może być świetną możliwością na zrobienie interesu życia.
Robotnik
Autor: Viktor Rosenfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówka to ważny element wizerunku każdego właściciela firmy i nie tylko. Co powinno znaleźć się na wizytówce? Okazuje się, że wybór nie jest taki prosty jak może sie wydawać, bo na tym niewielkim kartoniku trzeba umiejętnie przekazać informacje dla klientów czy partnerów biznesowych.
bankowość i finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat wstecz założenie własnej spółki wymagało znacznie więcej formalności niż obecnie. Dziś znaczną liczbę spraw można by załatwić przez internet, jednak nie znaczy to, że nie wymaga to znajomości pewnych procedur.
kredyt hipoteczny bank bph
Autor: Andrew Feinberg
Źródło: http://www.flickr.com
Celem istnienia wszystkich firm jest stały rozwój. Reguła ta tyczy się również instytucji finansowych, jakie mogłyby się konsolidować albo przeobrażać. Tego typu właśnie zmiana struktury banku odbyła się w listopadzie 2016 {roku|r.
Internet and social media
Autor: Fundación Karisma Colombia
Źródło: http://www.flickr.com
Przed kilkunastu laty nikt nawet nie przypuszczał, że handel w internecie osiągnie tak duży sukces. Lecz ogromne możliwości, jakie będzie w tym zakresie dawać sieć sprawiły, że ogromne ilości biznesmenów postanowiło takim właśnie sposobem zarabiać na życie.
Podatki
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Od roku 2016 pracodawca będzie miał nowe zadania podczas wypełniania PIT-11 dla swego pracownika - ustali między innymi rezydencje fiskalną danej osoby.
perspektywa - firma
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Zamierzasz dodać bezpłatne ogłoszenie o pracę i nie wiesz gdzie się udać? A może szukasz pracy? Sprawdź co zaoferowały dla Ciebie serwisy świadczące takie usługi.

Biznes w sieci

Thu, 08/16/2012 - 10:34

E-handel
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Czy twoja firma musi być obecna w sieci internetowej? Zastanawia się nad tym mnóstwo właścicieli firm. Odpowiedź może być tylko jedna - naturalnie, że tak! Dziś to absolutnie jasna i oczywista sprawa, witryna w sieci to jedno z najważniejszych narzędzi reklamy dla firmy. Poza tekstami o sektorze działalności można tam zamieścić dane kontaktowe, ofertę, galerię i bardzo dużo innego rodzaju, istotnych informacji.

Dla Admina