warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
zespół certyfikacyjny
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Niejeden biznesmen musi posiadać przy sobie wizytówkę. Nawet na pozór niewinne wyjście na saunę może być świetną możliwością na zrobienie interesu życia.
Robotnik
Autor: Viktor Rosenfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówka jest ważnym elementem wizerunku przedsiębiorcy i nie tylko. Co powinno znaleźć się na wizytówce? Okazuje się, że wybór nie jest taki łatwy, ponieważ na tym niewielkim kartoniku musimy umiejętnie zmieścić ważne informacje dla klientów czy partnerów biznesowych.
bankowość i finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze np. piętnaście lat temu założenie swojej firmy wymagało o wiele więcej formalności niż aktualnie. Dzisiaj dużą liczbę spraw można by załatwiać przez internet, ale nie znaczy to, że nie wymaga to wiedzy niektórych metod.
kredyt hipoteczny bank bph
Autor: Andrew Feinberg
Źródło: http://www.flickr.com
Celem funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw jest stały postęp. Reguła ta dotyczy również banków, jakie mogłyby się konsolidować lub przeobrażać. Taka właśnie modyfikacja struktury instytucji finansowej odbyła się w listopadzie 2016 {roku|r.
Internet and social media
Autor: Fundación Karisma Colombia
Źródło: http://www.flickr.com
Przed kilkunastu laty nikt nie myślał nawet, że handel w internecie zdobędzie taką popularność. Jednak niesamowite możliwości, jakie będzie w tym zakresie dawać sieć sprawiły, że niezliczone ilości przedsiębiorców postanowiło takim właśnie sposobem zarabiać na utrzymanie.
Podatki
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Od 2016 roku chlebodawca będzie miał nowe obowiązki przy wypełnianiu PIT-11 dla swojego pracownika - ustali m.in. rezydencje podatkową konkretnej jednostki.
perspektywa - firma
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz dodać bezpłatne ogłoszenie o pracę i nie wiesz gdzie się udać? A może szukasz pracy? Przekonaj się co przygotowały dla Ciebie serwisy świadczące takie usługi.

Biznes w sieci

Thu, 08/16/2012 - 10:34

E-handel
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Czy moja firma musi być obecna w sieci internetowej? Myśli nad tym wielu właścicieli przedsiębiorstw. Odpowiedź może być tylko jedna - oczywiście, że tak! Dziś to absolutnie jasna i oczywista sprawa, witryna w sieci to najważniejsze narzędzie reklamy dla przedsiębiorstwa. Poza informacjami o gałęzi działalności można tam zamieścić dane kontaktowe, ofertę, cennik i bardzo dużo innego typu, istotnych informacji.

Dla Admina