warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
perspektywa - firma
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz dodać bezpłatne ogłoszenie o pracę i nie wiesz gdzie się udać? A może szukasz pracy? Przekonaj się co przygotowały dla Ciebie serwisy świadczące takie usługi.
strona www
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Portale społecznościowe cieszą się ogromną popularnością. Można dzięki nim nie tylko odświeżyć stare znajomości. Istnieją również takie portale, które znacznie ułatwiają znalezienie pracy lub poszukiwanie pracownika. Najpopularniejszym i najefektywniejszym z nich jest LinkedIn.
W celu zwiększenia kwalifikacji zawodowych wiele osób bierze udział w różnych szkoleniach. Zdecydowanie należy mieć na względzie wymagania pracodawców, gdyż wyższe stanowisko wiązać się może z możliwością rozwoju zawodowego, lecz również oczywiście dużo lepszej płacy. Osoby, które biorą udział w szkoleniach mają możliwość pochwalić się bardzo rozbudowanym CV a dodatkowo zagwarantować sobie stałe miejsce pracy na upragnionym stanowisku.
rozmowa o pracę
Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Umowne zasady odnośnie tego, w jaki sposób zachowywać się w trakcie rozmowy z potencjalnym pracodawcą zna bodajże każda osoba, jaka w tej chwili stara się o posadę. Z tego względu, jeśli komuś będzie zależeć na tym, żeby rzeczywiście znaleźć dla siebie wymarzoną pracę, to musi do planowanej rozmowy przyszykować się wzorcowo.
www.pitax.pl
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy dokonują inwazji na Powiatowe Urzędy Pracy. Są regiony, w których stan rzeczy nie wygląda zadowalająco, niemniej jednak powoli zmienia się na lesze. Koszalin np. posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną, która tworzy ludziom biznesu doskonałe możliwości do posiadania działalności gospodarczej, i już od ponad 10 lat jest w stanie ofiarować pracę wielu ludziom.

Dla Admina