warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/roundtable.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
perspektywa - firma
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Zamierzasz dodać bezpłatne ogłoszenie o pracę i nie wiesz gdzie się udać? A może szukasz pracy? Sprawdź co zaoferowały dla Ciebie serwisy świadczące takie usługi.
strona www
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Portale społecznościowe cieszą się ogromną popularnością. Można za ich pośrednictwem nie tylko odświeżyć stare znajomości. Istnieją także takie portale społecznościowe, które znacznie ułatwiają znalezienie pracy lub poszukiwanie pracowników. Najpopularniejszym i najefektywniejszym z nich jest LinkedIn.
giełda
Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com
W celu zdobycia kwalifikacji zawodowych wiele osób bierze udział w różnych szkoleniach. Zdecydowanie warto mieć na uwadze wymagania pracodawców, ponieważ lepsze stanowisko wiązać się może z możliwością rozwoju zawodowego, jak również oczywiście lepszej płacy. Osoby, które biorą udział w szkoleniach mają możliwość pochwalić się bardzo rozbudowanym CV a ponadto zagwarantować sobie stałe miejsce pracy na upragnionym stanowisku.
rozmowa o pracę
Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Umowne zasady co do tego, jak zachować się podczas rozmowy z potencjalnym pracodawcą zna raczej każda osoba, która w tej chwili ubiega się o zatrudnienie. W związku z tym, kiedy komuś zależy na tym, żeby naprawdę znaleźć dla siebie wymarzoną pracę, to powinien do danej rozmowy przyszykować się wzorcowo.
www.pitax.pl
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy dokonują inwazji na Powiatowe Urzędy Pracy. Są regiony, w których stan rzeczy nie wygląda zadowalająco, niemniej jednak powoli zmienia się na lesze. Koszalin np. posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną, która tworzy ludziom biznesu doskonałe możliwości do posiadania działalności gospodarczej, i już od ponad 10 lat jest w stanie ofiarować pracę wielu ludziom.

Dla Admina